"Люменіс": європейські стандарти якості лазерної епіляції

Лазерна епіляція - найефективніший і комфортний спосіб позбутися зайвого волосся на обличчі та тілі. Всі інші методи або не приносять бажаного ефекту і вирішують проблему на короткий термін, або болючі і травматичні. Ефект від лазерної епіляції зберігається до 10 років, разом з тим можна абсолютно забути про вросле волосся, роздратування і порізи, насолоджуючись красою і абсолютної гладкості шкіри.

Лазерна епіляція

 

Якщо ви живете в Україні, то вам пощастило, адже ви можете записатися на лазерну епіляцію до однієї з філій мережі центрів лазерної епіляції «Люменіс». Якість послуг, які надаються, клієнтоорієнтованість та високий рівень сервісу - не просто слова, вони документально підтверджені «Люменіс» за допомогою міжнародного сертифіката якості ISO 9001-2015.

Найголовніше в лазерній епіляції - сам лазер, адже це апаратна методика. У центрах «Люменіс» застосовують інноваційний лазер Lumenis LightSheer DESIRE. Він відрізняється від інших апаратів тим, що він має технологію вакуумного посилення, яка допомагає позбутися волосся і досягти чистого результату без болю. А широка та більша насадка, істотно зменшує час процедури, детальніше тут.

Лазерна епіляція - це швидко, безболісно і безпечно. Так як все наше волосся знаходяться на різних етапах свого життєвого циклу, зазвичай потрібно 10-12 процедур, щоб досягти бажаного результату. Після цього можна буде забути про подразнення і вросле волосся, адже лазерна епіляція дозволяє позбавитися і від нього. Лазер безпечний для шкіри, не призводить до розвитку онкологічних та доброякісних новоутворень, навіть якщо випадково потрапить на родимку, доведена повна безпека процедури. Також не з'являється опіків, подразнення та інших негативних шкірних реакцій.

А якщо ви звернетеся в «Люменіс», ви віддасте себе до рук найкращих фахівців і зможете оцінити всі переваги компанії:

  • повний супровід клієнта протягом усього курсу;
  • лікарі з вищою медичною освітою і багаторічним досвідом роботи;
  • дотримання норм стерильності та асептики;
  • сервіс європейського рівня;
  • діодні лазери останнього покоління;
  • вигідні ціни;
  • територіальна доступність філій - вони є у всіх районах Києва і у великих містах України.

У центрах застосовують три види лазерів:

  • LUMENIS Light Sheer DESIRE - видаляє не тільки темне, але й русяве волосся, може застосовуватися у будь-яку пору року, має велику робочу поверхню;
  • LUMENIS Light Sheer ET - підходить для обробки маленьких ділянок, добре видаляє темне волосся на світлій шкірі і вросле волосся;
  • LUMENIS Light Sheer DUET - поєднання переваг двох лазерів, скорочення часу процедури.

Кожен з них має свої особливості, які допомагають для кожного клієнта реалізувати індивідуальний підхід.