Лопатка для манікюру: вибираємо і використовуємо без помилок

Навколонігтьовий простір найчастіше обробляють щипцями або спеціальною насадкою приладу для апаратного манікюру. Це призводить до ще більшого наростання кутикули та регулярного утворення неприємних задирок. Така проста річ, як лопатка для манікюру, може вирішити всі ці проблеми з легкістю. Потрібно тільки правильно вибрати цей простий і багатофункціональний інструмент.

Лопатки для манікюру

На сайті компанії «Сталекс» представлені різні лопатки для манікюру та педикюру. Тут є плоскі, прямокутні і закруглені варіанти, кюретки, прилади для лівшів. Всі вони зроблені з високоякісної нержавіючої сталі, заточені вручну. Інтернет-магазин https://staleks.ua/ пропонує продукцію від прямого виробника з відправкою до будь-якої країни.

Вибираємо манікюрні лопатку правильно

Що являє собою інструмент? Говорячи професійною мовою, лопатка для манікюру - це шабер, або пушер. Предмет, корисний в усіх відношеннях. Паличка з медичної сталі з сокиркою з одного боку, і платівкою з іншого, призначена для відсунення кутикули.

Стандартні лопатки роблять з наступних матеріалів:

  • метал;
  • дерево;
  • міцний пластик, стійкий до механічних пошкоджень.

Шабер не тільки відсуває шкірку біля основи пластини нігтя, він видаляє дрібні непотрібні нарости, бореться з задирками. Деякі моделі забезпечені металевими пилками в середині, або на кінці. Пилочки на них підходять для обробки бічних валиків нігтя.

Лопатки для манікюру та педикюру          

Металеві лопатки застосовують там, де потрібно виправити ситуацію з нігтьовою пластиною, яка вросла. Вони чудово підходять для необрізного манікюру. Лопатки з металу вважаються кращими виробами. Дерев'яні і пластикові модифікації не настільки довговічні. Їх не можна дезінфікувати, обробляючи при високих температурах.

Використовуємо лопатку без помилок

Перед використанням шабер підлягає обов'язковій дезінфекції. Під час манікюру навіть при дбайливому виконанні процедури шкіра все одно травмується. Відкрита ранка - ворота для бактерій і патогенних мікроорганізмів. Необхідно розм'якшити кутикулу звичним способом. Після цього негострою стороною шабера відсувається бічний валик шкіри, який дбайливо полірується.

Як заключний етап, проводиться чистка гострим кінцем шабера під шкірою нігтьової пластини. Після всіх дій можна видалити зайву шкірку кусачками або просто змастити її олією, щоб нігті виглядали акуратно. Швидкий манікюр робиться за допомогою пушера, кінці якого заокруглені, і не вимагають особливої ​​вправності при використанні.

Майстри манікюру знають один маленький секрет, пов'язаний з лопаткою. Для неї важливі розміри (від 11 до 15 см). Купується той інструмент, який підходить під величину долоні. Тоді користуватися ним комфортно. Звичайна лопатка для манікюру - відмінний винахід. За допомогою шабера легко боротися з нарослою кутикулою. Багато хто забуває використовувати інструмент, ігноруючи його присутність в манікюрному наборі. Робиться це даремно. Пушер створений для більшої зручності і полегшення процедури.