Макіяж для проблемної шкіри обличчя


А ви знаєте, як виглядати чарівно і привабливо, але при цьому, щоб ваше обличчя не виглядало як штукатурка "на стіні", що розвалюється. Вилікувати "хвору" шкіру нелегко, тому що цей процес складний і вимагає від людини великої кількості вільного часу. Як вийти з цього положення? Що ж робити?

Макіяж для проблемної шкіри обличчя.

Перш ніж наносити макіяж на обличчя, до нього необхідно підготуватися. А для цього, ви маєте добре вимити обличчя в холодній воді з додаванням очищуючих натуральних засобів. Після миття обличчя, необхідно ще раз його повторно очистити, але вже засобом для глибокого очищення пір. 

Якщо ви маєте час, то можете порадувати обличчя очищуючими, заспокійливими масками. Хвилин десять дорогоцінного часу, більше у вас це не займе. Ніколи не використовуйте ту маску, яка вам мало знайома, або про яку ви чуєте вперше, щоб не потрапити під "алергічний ураган". За необхідності, після, якщо у вас є прищі або легке почервоніння, їх необхідно замазати теплим відтінком коректора. Але краще всього для цього використати лимонний сік проти прищів. Теплий колір коректора дасть вам можливість знизити візуальне почервоніння обличчя. Його розтушовують пензликом, і починати краще всього від середини, рухаючись поступово до країв.

Олівець коректор, підбирається трохи темніший, ніж справжній колір шкіри обличчя. Намагайтесь потрапити олівцем, що корегує, в центр прища, це необхідно зробити для того, щоб він виглядав трохи пласким. Якщо цього не зробити, він буде опуклим і буде сильно виділятися на обличчі. 

Макіяж для проблемної шкіриЯкщо прищ у вас одиничний, з цим, звичайно ж, простіше, але якщо у вас на обличчі прищиків повно, то для підсушування рекомендуємо використати спеціальний лосьйон. Лосьйон наноситься на обличчя задовго до моменту нанесення шару пудри. Далі силіконову основу наносимо на обличчя, тим самим вирівнюємо поглиблення і розширені пори після їх очищення. А вже після силіконової основи наносимо тональний крем. Бажано, щоб він був десь на пів тону світлішим від вашого основного кольору обличчя. І під кінець, ви можете собі дозволити трохи припудритися. І пам'ятайте, що ваше сяюче обличчя від правильного макіяжу дасть вам можливість приховати дефекти.