Маски для волосся

Маски для волоссяВ старовину, та і в наші часи густе і красиве волосся було першою ознакою краси і стану здоров'я дівчини. Але, на превеликий жаль, не кожна представниця прекрасної статі обдарована красивим і густим волоссям. Якщо у вас нестача об'єму, січуться кінці або сухість волосся, це не привід для занепокоєння, а тим більше для паніки. У наш час є багато зміцнюючих масок для нашого прекрасного волосся, яке неодмінно вирішить подібного роду проблеми. На сьогодні більш ніж достатньо різних видів масок для волосся, яке можна придбати на полицях магазинів. Але це ще не все, якщо ви не довіряєте так би мовити "хімічним" рецептам, то ви можете самі, в домашніх умовах організувати лікування волосся народними засобами.

Домашні маски для волосся

Існують різні види масок, які призначені для різних впливів на волосся. Приміром, для активного зростання волосся треба вибирати маски, які зроблені на основі гірчиці або солі, які завдяки своїм таким агресивним властивостям викликають приплив до шкіри голови, що і сприяє зростанню волосся.

У тому випадку, якщо вашою проблемою є сухість волосся, то вам знадобляться маски на основі олій, які просочать волосся і допоможуть позбавитися від ламкості і сухості ваше прекрасне волосся.

Маски для волосся мають безліч переваг. По-перше, ми маємо можливість виготовляти їх самим, в домашніх умовах, по-друге, ми маємо можливість використати їх так само вдома, адже зараз не всі можуть дозволити собі проходити курс по відновленню волосся в салонах краси. Також хотілося б відмітити, що рецептів зміцнюючих масок для волосся існує велика кількість, починаючи від найпростіших і закінчуючи найвишуканішими. Отже, сьогодні ми розглянемо три види найефективніших типів масок, які не вимагають великих зусиль і витрат.

 

Зміцнюючі маски для волосся.

Рецепт №1.

Нам знадобиться: 1. Один яєчний жовток; 2. 50 грам коньяку (будь-кого); 3. Столова ложка рослинної олії; 4. Столова ложка меду; 5. 2-3 столових ложки шампуню.

Отже, приступимо. Усі інгредієнти змішуємо і доводимо до стану густої сметани. Нанос масу, що вийшла, на всю довжину волосся рівномірно, після чого одягаємо Поліетиленову шапочку, а потім згори замотуємо рушником. Маску змити годин, використовуючи шампунь. Таку маску, варто робити приблизно три рази в місяць, тоді ви побачите значний результат. Ця маска надає волоссю блиск, шовковистість і запобігає ламкості волосся.

Рецепт №2.

Нам знадобиться: 1. Один яєчний жовток; 2. Склянка кефіру; 3. Чайна ложка сухої гірчиці.

Інгредієнти ретельно змішуємо. Цю маску ми наносимо тільки на корені волосся і витримуємо всього десять хвилин. Можливо ви будите відчувати пощипування, яке в принципі і забезпечує кровопостачання для коренів волосся. Після закінчення 10-ти хвилин, змиваємо маску теплою водою, шампунем, а потім варто використати кондиціонер для волосся. Не сушіть волосся феном після використання цієї маски. Ця маска, забезпечить значно швидке зростання волосся.

Рецепт №3.

Нам знадобиться: 1. Пів чайної ложки трави шавлії; 2. Пів чайної ложки трави ромашки; 3. Пів чайної ложки трави подорожника; 4. Пів чайної ложки трави материнки; 5. М'якуш чорного хліба.

Трави необхідно ретельно змішати, а потім залити склянкою окропу. Потім в цьому настої необхідно розмочити м'якуш хліба, добре все перемішати і втирати тільки в корені волосся. Після чого одягнутиполіетиленову шапку. Цю маску необхідно змити через годину, або півтори години, не використовуючи ні шампунь, ні кондиціонер для волосся. Волосся не сушити феном.