Мелірування на темне волосся

Мелірування на темне волосся

Час від часу будь-яка дівчина хоче змінити свій імідж для підняття настрою або просто з'являється бажання освіжитися до весни або до літа. Популярне в поточному році каліфорнійське і американське фарбування окремих пасом на темне волосся, часто можна побачити на фото знаменитостей та в реальному житті на багатьох молодих дівчатах. Темне волосся - добра основа для фарбування у різні тони, і тому часто зустрічається серед модниць всього світу. Саме тому багато перукарів пропонують кілька відомих способів для перетворення. Сучасні технології та запропоновані методи здатні втілити будь-які фантазії.

Процедуру, яку ми сьогодні розглянемо, наші співвітчизниці називають міліровкою на темне волосся, хоча правильною назвою є мелірування. Ми не знаємо звідки пішла звичка вживати слово міліровка, та й темою нашої статті є не це, а види мелірування, сама процедура, ну і, звичайно ж, багато фото.

Переваги мелірування на темне волосся

Переваги та плюси мелірування полягають в тому, що воно найбільш щадною процедурою у порівнянні з іншими, які негативно впливають на структуру волосся. Робиться така процедура і на довге, і на коротке і на середнє волосся. Незалежно від того, пряме у вас волосся чи кучеряве, ви можете спробувати таку техніку на своїх пасмах та привнести нотки райдужних відтінків.

Також будь-яку модну стрижку можна урізноманітнити грою кольору та форм. Спосіб забарвлення методом мелірування на русяві і темні кучері краще застосовувати після стрижки, позаяк укладання теж згодом відіграє важливу роль. Але не полінуйтеся вивчити фото і зображення до і після мелірування.

Види мелірування та фото до і після

Перш ніж зупинити свій вибір на конкретному рішенні в цій техніці, ознайомтеся з її видами та особливостями. Якщо вивчіте фото, та відгуки на цю тему, це додасть вам більшої впевненості. Отже, для темно русявого та коричневого волосся існує кілька варіантів фарбування в цій техніці - балаяж, колорування за подобою омбре, венеціанське, американське та каліфорнійське, тонування темною фарбою. І виконується все це двома способами - щіткою та фольгою.

Види мелірування

венеціанське

венеціанське мелірування на темне волосся

балаяж

балаяж на темне волосся

колорування

колорування на темне волосся

американське

американське мелірування на темне волосся

каліфорнійське

каліфорнійське мелірування на темне волосся

Мелірування на темне волосся, фото до та після

мелірування на темне волосся фото до і після

міліровка на темне волосся фото до і після

мелірування на темне волосся фото до і після 8

Каліфорнійське мелірування на темне волосся

Якщо ви подивитеся на перші-ліпші фото та відео знаменитостей, то побачите, що половина з них носять зачіски з фарбованими пасмами методом Шатуш. Красивим робить образ ще й майстерне поєднання різних колірних відтінків на голові.

Зробити таке в домашніх умовах дуже непросто, тому зірки шоу бізнесу завжди звертаються до стилістів і над їх іміджем працює цілий штат, який невпинно стежить за останніми тенденціями в світі краси. Мета такого способу мелірування - фарбування темних пасом в два або три відтінки світлої фарби. Відмінність цієї методики полягає в тому, що створюється плавний перехід, тому часто його плутають з омбре.

Освітлені кінчики як завершення на такій зачісці надають додаткового об’єму до загальної форми стрижки. Є таке поняття як американське тонування, яке мало чим відрізняється від каліфорнійського, єдине воно виконується за допомогою фольги, в яку обгортають кожне пасмо окремо. Підходить ця технологія як для короткого, так і для довгого волосся.

Каліфорнійське мелірування фото:

каліфорнійське мелірування на темне волосся фото

каліфорнійське мелірування на темне волосся фото 10

каліфорнійська міліровка на темне волосся фото

каліфорнійська міліровка на темне волосся

Венеціанське мелірування

Цей спосіб фарбування став модним ще 2015-го року і до цього дня користується попитом не тільки у жінок, але й у чоловіків. На сьогоднішній день стало модним міняти колір шевелюри не тільки у слабкої статі. Застосовують його як на фарбоване, так і природне темне волосся. Підходить для короткої, тонкої і не густої шевелюри для додання свіжості та об’єму. Відступаючи від коренів на 3-4 сантиметри, починають фарбувати пасма, виводячи їх до первинного відтінку. Найбільш прийнятна колірна гамма - чорне, шоколадне колорирування, яке, доходячи до кінчиків, стає білим.

Венеціанське мелірування

Венеціанська міліровка

Венеціанське мелірування на темне волосся

Венеціанська міліровка на темне волосся

Венеціанське мелірування на темне волосся фото до і після:

Венеціанське мелірування на темне волосся фото до і після

Венеціанська міліровка на темне волосся фото до і після

Венеціанське мелірування на темне волосся фото до і після 19

Часте мелірування на темне волосся

Часте мелірування набирає популярності, бо дозволяє змінити колір кучерів на 1-2 тони. Для цього необхідно перефарбувати маленькі пасма на 2-3 тони світліше. В результаті вийде практично однорідний колір. Згодом пасма відростуть і при повторній процедурі можна домогтися ще більш яскравого соковитого результату.

Тим, хто полюбляє слідувати останнім тенденціям все частіше доводиться вдаватися до різних методів фарбування в домашніх умовах. Дівчата, які носять каре з чубчиком теж можуть творити на голові дива за допомогою різних технік, щітки та фольги. На будь-яку довжину волосся можна за допомогою шапочки зробити часте та дрібне мелірування по всій голові.

Короткі або довгі чубчики стали фарбувати в більш світлі тони для додання шарму та об’єму, що видно з фото багатьох артистів і знаменитостей.

Часте мелірування на темне волосся

Часте мелірування на темне волосся 21

Часта міліровка на темне волосся

Технологія фарбування досить проста:

  • Для початку вдягніть стару футболку, яку не шкода забруднити.
  • Розріжте фольгу на смужки, довше ваших пасом на 23 см.
  • Приготуйте фарбу і розділіть голову на зони, закріпивши шпильками.

Відділити перше тонке пасмо та підкладіть відрізок фольги. Нанесіть склад фарби та накрийте іншою смужкою. Відступаючи по 2 см від пасом, повторіть всю процедуру по всій голові. Зачекайте 30 хвилин і змийте фарбу з волосся, не знімаючи фольги. Далі знімайте фольгу і мийте голову шампунем. Залиште голову висихати природним способом.