Мезотерапія для волосся

Мезотерапія для волоссяВипадіння волосся, або алопеція – проблема, знайома не тільки чоловікам, але і багатьом жінкам, чия шевелюра з віком або через будь-які фізіологічні порушення втрачає густоту, а волосся стає тьмяним і тонким. Засоби для зовнішнього застосування, звичайно, допоможуть зберегти густоту волосся, але все ж слід пам'ятати, що наша шкіра несе захисну функцію і всіляко перешкоджає проникненню різних речовин, тому найбільш дієвими у таких випадках є ін'єкційні методи, наприклад, мезотерапія шкіри голови (мезотерапія для волосся).

Що таке мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся — один з найбільш ефективних методів лікування облисіння на сьогоднішній день. Ця процедура сприяє доставці препаратів безпосередньо до волосяних цибулин без впливу на весь організм. Введені поживні речовини за короткий час буквально повертають до життя, здавалися безнадійними, фолікули, а також вирішують цілий ряд інших проблем. При складанні мезотерапевтичний коктейлів лікарі враховують як індивідуальні причинні фактори пацієнта, так і можливість поєднання процедури мезотерапії з іншими методиками лікування.

Переваги процедури мезотерапії волосся:

активізація мікроциркуляції крові;

Процедура мезотерапії волосся

поліпшення трофіки шкіри;

стимуляція росту волосся;

усунення ламкості волосся;

боротьба з облисінням і появою передчасної сивини;

нормалізація саловиділення;

усунення лупи;

покращення кольору та структури волосся.

Показання до проведення мезотерапії:

випадання волосся;пошкодження волосяного стрижня (ламкість, тьмяність, посічені кінці);

нерубцьова алопеція (облисіння);

себорея та лупа;

передчасна поява сивини та ін.

Протипоказання:

порушення згортання крові;

прийом антикоагулянтів;

хронічні захворювання в стадії загострення;

запальні процеси в області впливу препаратів;

вагітність, лактація та інші протипоказання.

Процедура мезотерапії волосся

За 3 дні до проведення лікувального сеансу необхідно відмовитися від прийому лікарських препаратів, які здатні вплинути на згортання крові. До таких препаратів належать аспірин, антикоагулянти, деякі знеболюючі засоби і антибіотики, нестероїдні протизапальні засоби. Перед процедурою слід помити, висушити і добре розчесати волосся. Наносити на нього які-небудь лікувальні засоби або гелі та муси для укладання не можна.

Через те, що мезотерапія проводиться шляхом мікроін'єкцій, які можуть викликати хворобливі відчуття, на шкіру голови наноситься анестезуючий крем. Також шкіру обробляють антисептичним розчином.

Уколи можуть здійснюватися вручну або за допомогою спеціального пістолета. Лікар рівномірно впорскує в шкіру голови розчин заздалегідь підготовленого препарату. Глибина введення становить приблизно 2-3 мм. В цілому весь процес складається з безлічі крихітних ін'єкцій, які відбуваються по всій поверхні волосяного покрову голови. Між мікроуколами дотримується відстань близько 1-1,5 см один від одного, щоб забезпечити рівномірний розподіл препарату в шарах шкіри. Як правило, загальна тривалість одного сеансу не перевищує 30-40 хвилин.

Після завершення процедури протягом 8-12 годин слід утриматися від будь-яких водних процедур (душ, ванна), а також від застосування засобів для догляду (маски, масаж шкіри голови). Також протягом 2 днів після лікування не можна відвідувати солярій і протягом довгого часу перебувати під сонячними променями. Якщо процедура проводиться в холодну пору року (взимку, восени або ранньою весною), то після неї обов'язково потрібно берегти голову від переохолодження. Фарбування волосся можна проводити не раніше, ніж через тиждень після мезотерапії.

Які побічні ефекти можуть виникнути?

Мезотерапія для волосся — абсолютно безпечна процедура, яка практично не має побічних ефектів. Єдине, чого варто очікувати, — це поява синців в області уколів, але вони зникають за тиждень.

Яка тривалість курсу мезотерапії?

Мезотерапія до і післяКількість сеансів визначається лікарем індивідуально. Вона залежить від таких факторів, як загальний стан шкіри голови і волосся, а також наявність серйозних порушень і шкірних захворювань. У середньому оптимальний курс лікування складається з 8-10 сеансів. Надалі при необхідності призначаються додаткові процедури. Перерви між процедурами можуть мати різну тривалість.

Мезотерапію для волосся проводять не частіше 1 разу на 7-10 днів. Для досягнення швидкого ефекту спочатку може бути призначена інтенсивна терапія: 3-5 сеансів кожного тижня або 10 днів, а потім ще 2-4 сесії раз на 2 тижні. Після інтенсивного курсу лікування може бути призначено кілька додаткових процедур для закріплення ефекту, які проводяться 1 раз на місяць. При наявності серйозних проблем або виражених косметичних дефектів додаткове лікування може проводитися протягом року з періодичністю раз на місяць.