Мікроблейдинг брів

Мікроблейдинг брівЯкщо вас не влаштовує форма ваших брів, не впадайте у відчай, адже сьогодні існує маса різноманітних засобів її корекції. І один з найбільш сучасних – це мікроблейдинг. Але що це за процедура і скільки триває ефект від неї?

Мікроблейдинг брів – процедура, дуже схожа на татуаж. Вона також передбачає введення пігменту під шкіру, але принцип дії трохи відрізняється. Якщо за татуажа фарбувальний склад вводиться за допомогою машинки, то за мікроблейдинга вся відповідальність лягає виключно на плечі майстра. Саме він вводить пігмент під шкіру за допомогою спеціального пристосування, яке нагадує найтонший скальпель. В результаті фарба не проникає дуже глибоко і завдяки цьому практично не розтікається. А результат буде максимально природним, бо досвідчений майстер зможе створити тонкі волосинки різної довжини, які практично не відрізняються від натуральних, що добре видно на відео та фото.

Кому підійде процедура мікроблейдинга?

Мікроблейдинг дозволяє коректувати форму брів та домагатися їх максимальної природності, буквально створюючи 3D-ефект. Процедура рекомендована в наступних випадках:

  • надто тонкі брови;
  • асиметрія брів;
  • неправильна форма;
  • дуже світлі та практично непомітні волосинки;
  • рідкі волосинки;
  • повна відсутність брів (наприклад, після невдалої корекції або опіків);
  • шрами або рубці.

Підготовка до процедури

Щоб процедура пройшла нормально і не викликала ускладнень, а результат був таким же, як на відео і фото з описом процесу, слід підготуватися до сеансу. За дві доби до процедури не слід приймати антибіотики та вживати алкоголь. Антибактеріальні препарати можуть спровокувати відторгнення пігменту організмом, а алкоголь розріджує кров, що призведе до появи сукровиці та ускладнить роботу майстра.

Також небажано приблизно протягом тижня до мікроблейдинга засмагати та відвідувати солярій, після таких процедур шкіра, по-перше, огрубіє, по-друге, лущиться, що зробить колір блідим.

Як проходить процедура мікроблейдинга?

Дізнатися детальніше про процедуру ви можете, переглянувши фото та відео. Вона проводиться в кілька етапів. Перший – консультація косметолога та оцінка стану брів. Косметолог підбере правильну форму та відповідний колір, підготує пігменти та інструменти. Другий етап – обробка зони анестетиком. Через те, що процедура досить болюча, краще проводити її з місцевим знеболенням. І, нарешті, третій етап – це безпосередньо введення пігменту під шкіру.

Скільки триває сеанс? Тривалість процедури залежатиме від бажаної густоти, форми та довжини брів, зазвичай вона становить близько 30-60 хвилин. Через місяць за необхідності проводиться корекція для домальовування нечітких або коротких волосин.

Догляд за бровами після процедури

Після процедури не рекомендується допускати намокання зони мікроблейдингу. Процедура мікроблейдингаПротягом першої доби не варто навіть вмиватися, а протягом тижня небажано відвідувати басейни, водойми, сауни, солярії та лазні. Протягом одного місяця не потрібно робити пілінги, адже вони видаляють верхні шари шкіри, до того ж разом з пігментом. Утворюються кірочки, які треба обережно знімати, після цього можна обробляти брови антисептиком щоб уникнути інфікування.

Результат мікроблейдингу

Оцінити кінцевий результат процедури, можна лише через місяць після процедури корекції. Саме через такий проміжок часу пігмент розподілиться під шкірою та займе своє остаточне положення, а кірки повністю відпадуть.

Скільки тримається мікроблейдинг? Ефект триває близько 1-1,5 років, бо пігмент вводиться лише у верхні шари епідермісу, які з часом видаляються природним шляхом. Потім для підтримки результатів можна провести процедуру знову.

Протипоказання

Процедура протипоказана за онкологічних та аутоімунних хвороб, в період вагітності, за гострих інфекцій, дерматологічних захворювань (з локалізацією в зоні обробки), а також у разі непереносимості пігменту.

Переваги та недоліки мікроблейдинга

Переваги:

Натуральний ефект, максимальна природність брів. Це підтверджують не тільки відео та фото, але й численні відгуки.

Ризик інфікування нижче, ніж під час татуажа, бо пігмент вводиться не в м'які тканини, а практично під шкіру.

Безліч варіантів відтінків. Досвідчений майстер підбере тон, який ідеально підходить саме вам!

Можливість домогтися ідеальної форми. Прислухайтеся до порад косметолога, щоб брови виглядали гармонійно та були виразними.

Недоліки:

Висока вартість процедури.

Хворобливі відчуття. Але вони незначні, особливо якщо використовується анестетик.

Відносно нетривалий ефект. Якщо з'ясувати, скільки тримається ефект татуажу, то мікроблейдинг в цьому плані буде програвати.

Фото мікроблейдинга

Фото мікроблейдинга 1

Фото мікроблейдинга 3

Фото мікроблейдинга 4

Фото мікроблейдинга 5

bro6

Фото мікроблейдинга 7

Фото мікроблейдинга 8

Фото мікроблейдинга 9

Фото мікроблейдинга 10

Фото мікроблейдинга 11