На скільки вистачає лазерної епіляції

Шукаємо відповіді щодо епіляції лазером на питання, які хвилюють більшість.

Сказати, що лазерна епіляція це дуже дешево - покривити душею. Але на тлі інших недорогих методик видалення волосся ця процедура визнана найефективнішою. Таку епіляцію ще називають перманентною, бо вона дає «постійний» результат, тобто прибирає надлишки рослинності назавжди. Але перш, ніж записатися до майстра, а в Києві цю процедуру можна зробити в центрі Слім https://slim.ua/uk/lazerna-epilyaciya, все ж таки хочеться знати всі подробиці і зважити всі за та проти.

Головний предмет уваги – наскільки вистачає лазерної епіляції. Ми спробували зібрати найбільш популярні питання, які ставлять відвідувачі форумів, та відгуки до них.

На скільки вистачає лазерної епіляції

Скільки тримається лазерна епіляція?

Якщо говорити відверто, то сьогодні професійна косметологія не має на 100% ефективних та безболісних методик видалення волосся назавжди. Однак лише лазерна епіляція підійшла до вирішення цієї проблеми максимально близько.

Результат повної бездоганної гладкості після курсу епіляції лазером буде триматися протягом декількох місяців залежно від властивостей вашого волосся, потім можна проходити поодинокі процедури для підтримки. Тут важливо зазначити, що волосся точно стане на 70% менше, воно буде набагато тоншим, світлішим і рідким. Простіше сказати, що лазерна епіляція веде до переродження волосся на пушкове, що називається перманентним ефектом видалення волосся. Паралельно з цим ви вирішите проблему врослих волосинок та подразнення шкіри.

Скільки необхідно сеансів лазерної епіляції?

Коротко повторимо те, що ви, напевно, і так знаєте. Під час сеансу лазерної епіляції йде активна руйнівна дія не тільки на корені, а й на волосяні сосочки, які живлять цибулини. Цим і зумовлено таку продуктивність лазера, від волосся не залишається й сліду. Однак такий вплив може виявлятися тільки на волоссі, яке знаходиться в активній стадії свого зростання, яких у нас приблизно 30% від загальної кількості.

Тому, щоб «дочекатися» всього іншого волосся, доведеться повторювати процедури. Активність та інтенсивність зростання волосся у кожної людини різна. До того ж, ще й на кожній зоні волосся росте інакше, тому точної універсальної формули розрахунку тривалості курсу не існує. Якщо говорити про середню кількість, це 4-6 сеансів (у чоловіків від трьох).

Скільки разів робити лазерну епіляцію саме вам, визначать у косметологічній клініці чи центрі епіляції. Однак тут є закономірності:

  • Чоловікам потрібно менше процедур, ніж жінкам.
  • Людям з підвищеним гормональним фоном процедур потрібно більше.
  • Колір волосся надто важливого значення не матиме, хоча зазвичай вважається, що брюнетки мають більшу кількість гормону, який відповідає за «волосатість», ніж блондинки.

Що таке "ціна за спалах"?

Деякі салони оцінюють свою роботу не за зонами обробки, а за кількістю спалахів апарату. У деяких випадках це зручно: якщо у вас мало волосся, вам не доведеться переплачувати. Однак перш, ніж прийняти рішення, варто добре все порахувати, щоб не помилитися з лазерною епіляцією.

Скільки спалахів потрібно?

А ось тут треба бути уважними та поцікавитися у майстра, яку площу обробляє один спалах. У різних лазерів цей показник коливатиметься від 1 до 2,5 кв. см. Від цього показника власне і залежить кількість спалахів, а значить і ціна лазерної епіляції. Також важливим є кількість, колір волосся, його індивідуальна щільність та структура. Наприклад, для зони бікіні потрібно від 30 до 175 спалахів розміром 2,5 кв.см, для очищення рук – від 600 до 700 імпульсів.

Як довго тримається лазерна епіляція

Скільки часу займає лазерна епіляція?

За своєю потужністю лазери для епіляції здатні видавати протягом хвилини від кількох одиниць до ста спалахів. Від цієї продуктивності потрібно виходити, розраховуючи час сеансу. Однак у будь-якому випадку це не дуже довго. Припустимо, повне видалення волосся з гомілок займе від півгодини до 45 хвилин.

Яка вартість одного спалаху, однієї процедури?

Все залежить від кількох факторів:

  • Результативності та потужності самого обладнання;
  • Площі спалаху;
  • Цінової політики салону.

Одна порада: шукати, де дешево, не потрібно. Недорога лазерна епіляція може обернутися порожнім викиданням грошей на вітер. Потрібно шукати апарат останнього покоління та майстра з хорошими руками, а там уже стежити за акціями, які проводить салон, та чекати купони зі знижками. Повірте, після хорошої лазерної епіляції незадоволених клієнтів немає!