Набори для нарощування вій - все для зручності роботи майстра

Про довгі вії мріє кожна дівчина і жінка. Вони надають погляду особливої привабливості, яка не залишається непоміченою. Не потрібно турбуватися, якщо від природи не дісталася природна краса. Естетична послуга з нарощування вій з легкістю вирішить цю проблему. Буквально годину часу і про неї можна забути. Якщо ви вирішили стати майстром в цій сфері діяльності, вам буде потрібно придбати набір для нарощування вій. Це комплект з усіма необхідними засобами для проведення процедури. Набори бувають різними за наповненням для новачків і професіоналів.

Нарощування вій

Як вибирати набори

Задоволені клієнти - запорука формування хорошої репутації. Для цього завдання необхідно виконати якісно і з використанням безпечних для здоров'я засобів. В першу чергу це стосується клею. Це основний засіб, від якого залежить надійність прикріплених вій. Під час контакту зі шкірою клей не має викликати роздратування і пошкоджувати слизову оболонку очей. В набори входять такі позиції:

  • знежирювач,
  • праймер,
  • ремувер,
  • клей,
  • патчі,
  • липка стрічка,
  • пінцети.

Це стандартний формат. Більш розширені набори подивіться на сайті https://gobeauty.com.ua/narashivanie-resnic/nabory/ і що саме до них входить. Додаткові позиції в комплектах: мікробраш, нефритовий камінь для клею, антиалергенний гель, пенал-підставка для пінцетів та ін. Залежно від уже наявних матеріалів можна купувати новий набір або добирати необхідні позиції окремо.

Де взяти вії для процедури

Набори для нарощування вій

У кожного майстра є набори з віями різного формату та розміру. Вони бувають відразу в декількох варіантах в готових наборах або їх можна докуповувати окремо. В залежності від ваших побажань майстер може наростити вії з натуральним, ляльковим, лисячим, білячим ефектом. Фахівець допоможе підібрати довжину, товщину вій та відповідний вигин.

Як доглядати за нарощеними віями

Як доглядати за віями

Після закінчення естетичної процедури майстер проконсультує з правил догляду. Перші дні не можна мочити вії, а також відвідувати місця з підвищеною вологістю (сауни, лазні, басейни). Якщо ви любите спати обличчям в подушку, чіпати очі руками та терти їх, про ці звички доведеться забути заради краси. Фарбувати тушшю та підкручувати спеціальними щипцями також не варто. Після цих дій нарощені вії можуть обсипатися.

Готові набори для естетичних процедур - це зручний формат для роботи. Обирайте засоби перевірених брендів на сайті https://gobeauty.com.ua/ і своєчасно докуповуйте витратні матеріали. У вас все має бути під рукою. В середньому процедура нарощування вій займає близько 2 годин. Хоча вона і тривала, але естетичний результат дарує задоволення і задоволення від виконаної роботи. Загорілися ідеєю нарощувати вії і стати майстром своєї справи? Тоді швидше купуйте стартовий набір. За бажанням можна освоїти і ламінування вій. Для цього також пропонуються спеціальні набори з усім необхідним. Будьте красиві і робіть красивими інших - з використанням професійних засобів ви станете справжньою війною феєю.