Найкращий захист для ваших рук з кремами La Roche-Posay

Найкращий захист для ваших рук з кремами La Roche-Posay

Компанія Ля Рош-Позі відома всьому світу. Вироблена їй косметична продукція відрізняється ефективним складом, який надає лікувальну дію. Хороший результат спостерігається з першого застосування.

Регулярний догляд необхідний не тільки для шкіри обличчя, а й для рук. Вплив зовнішніх факторів (вітер, перепади температур), професійна діяльність, використання засобів для чищення та багато іншого негативно позначається на них. Тому варто своєчасно подбати про шкірні покриви і захистити їх від впливу негативних факторів - підберіть креми La Roche-Posay для рук.

Особливості кремів для рук від компанії Ля Рош-Позі

Каталог кремів для рук від La Roche-Posay представляє наступні продукти:

  • Засіб для відновлення, призначений для сухої шкіри, схильної до подразнення.
  • Бар'єрний відновлює крем.

Фахівці компанії La Roche-Posay розробили відновлюючий крем для сухої та роздратованої шкіри рук, який відрізняється універсальністю і ефективністю. Він має хорошу структуру, завдяки чому швидко вбирається. Після нанесення на шкіру, він не залишає слідів, відчуття липкості або жирності.

Особливості кремів для рук від компанії Ля Рош-Позі

Цей засіб підійде як для дорослих, так і для дітей. До складу входять унікальні зволожуючі і відновлюють інгредієнти, які сприяють регенерації захисної гідроліпідної плівки, а також миттєво усувають запальні процеси, дрібні подряпини та ранки. Також варто відзначити, що крем має водостійку властивість. Активні компоненти засобу захищають шкіру від впливу зовнішніх факторів при щоденному використанні.

Бар'єрний відновлюючий крем - унікальний засіб, який в найкоротші терміни поверне комфорт навіть дуже сильно пошкодженій шкірі рук. В його основі лежить інноваційна формула, яка базується на гліцерині та ніацинаміді. Гліцерин сприяє інтенсивному пом'якшенню, зменшенню подразнення та запалення. Ніацинамід запобігає появі нових тріщин, роздратування, відновлює захисні функції.

Згідно з дослідженнями, вже після першого застосування засобу, шкіра рук миттєво змінюється і стає більш м'якою. Через 4 тижні після регулярного використання засобу, на шкірних покривах відсутні ознаки подразнення, спостерігається повна регенерація.

Варто також відзначити, що склади кремів відрізняються гіпоалергенною формулою, що протестовано в лабораторіях і дерматологічними центрами. Саме тому, товари від бренду Ля Рош-Позі підходять для всіх, в тому числі для власників чутливої ​​шкіри та людей, схильних до атопічного дерматиту.