Одночасний манікюр та педикюр в чотири руки: особливості процедури та її переваги

Сучасні жінки, незважаючи на постійну зайнятість, прагнуть виглядати доглянутими та привабливими. Салони краси всіляко підтримують таке прагнення, пропонуючи клієнткам послуги, здатні істотно спростити життя. Одна з них – одночасний манікюр та педикюр в чотири руки. Записатися на таку процедуру можна в 365STUDIO. У студії краси доступні й інші види б'юті-послуг.

Одночасний манікюр та педикюр в чотири руки

Кому підійде такий вид обслуговування

Брак часу – проблема практично усіх людей сучасності. Саме тому одночасне виконання манікюру та педикюру – затребувана послуга серед жінок різного віку. Процедура дозволяє заощадити до 2 годин часу, бо її виконанням займаються відразу два майстри.

Манікюр та педикюр в чотири руки стане ідеальним рішенням в таких випадках:

  • немає часу на походи в салони краси, але потрібно мати доглянуті руки та ноги;
  • наближається свято, що вимагає багато часу на підготовку, а на манікюр немає можливості виділити кілька додаткових годин;
  • ні з ким залишити дитину, щоб молодій мамі спокійно відлучитися в салон і навести красу;
  • робота забирає більшу частину дня, а кілька вільних годин з'являються тільки пізно ввечері.

Етапи виконання

Детальніше про те, як виконується манікюр та педикюр в чотири руки в студії краси 365STUDIO можна дізнатися на сторінці її офіційного сайту https://www.365studio.ua/ru/manykyur-y-pedykyur-odnovremenno-v-kyeve/.

Зазвичай процедура виконується швидко та в кілька етапів:

  • Очищення. Пальці рук та ніг ретельно протирають спиртовим розчином.
  • Видалення декоративного покриття з нігтів.Старий лак знімають спеціальною рідиною.
  • Гігієнічний манікюр. Він включає обробку кутикули, формування красивої нігтьової лунки. Це необхідно не тільки для естетичного зовнішнього вигляду, але і здоров'я нігтів.
  • Полірування. Зазвичай виконується за допомогою полірувальної пилочки.
  • Покриття нігтів захисним або зміцнюючим складом.
  • Нанесення лаку або іншого покриття.

Готовий манікюр та педикюр зберігає свою привабливість протягом декількох тижнів, захищає нігтьову пластину від негативних зовнішніх впливів.

Безпека понад усе

При виконанні процедури дотримуються всі необхідні санітарно-гігієнічні вимоги. Інструменти проходять ретельну дезінфекцію. Спочатку в спеціальному розчині (не менше 60 хвилин), потім, після промивання під проточною водою, в автоклаві. Стерильний набір для манікюру та педикюру розпаковується перед початком роботи в присутності клієнта. Висока кваліфікація та великий досвід майстрів гарантують бездоганний результат.