Омолодження шкіри обличчя

Сьогодні косметичне омолодження обличчя вже не сприймається як щось абстрактне та незрозуміле. За останній час відбувся величезний прорив, що розвіяв страхи, пов’язані з процедурами омолодження. Це і довготривале відновлення, і побічні ефекти після процедур, і біль. З’явилися цілком конкретні інструменти, котрі можуть впоратися в’ялістю шкіри, її відновленням, зі зморшками, брилами та пігментацією. Компанія «MEDICALASER» являється постачальником косметологічного обладнання для спа-центрів та салонів краси, яке застосовується саме для омолодження шкіри обличчя.

Омолодження шкіри обличчя

RF ліфтинг

Безопераційним методом омолодження  обличчя є процедура RF ліфтингу. Суть полягає в наступному: струм високої частоти впливає на дерму і гіподерму, при цьому епідерміс лишається не задіяним. Шкіра, що втратила здоров’я та пружність, нагрівається, а тому активізується обмін речовин. Фібробласти також починають відновлювати свою діяльність. А вони є попередниками колагенових та еластинових волокон, завдяки яким формується молоде та пружне обличчя.

Результативність методу:

  • покращення стану шкіри обличчя вже після першої процедури;
  • не потрібна реабілітація;
  • ефект триватиме довго.

Апарати RF ліфтингу  бувають:

  • біполярні;
  • багатополярні;
  • моно полярні.

Використовуються вони в салонах краси та спа-центрах, де спеціаліст-косметолог має вивчити особливості обличчя, дізнатися про побажання пацієнта та підібрати методику, що забезпечить певний результат. Зазвичай рекомендують поєднати декілька різних процедур, адже вони впливають на епідерміс по-різному.

Карбоксітерапія

Така процедура являється незвичайною методикою перетворення обличчя. Суть її полягає у введенні в прошарки шкіри вуглецю. Організм починає відчувати дефіцит кисню і це для нього є потенційною небезпекою. Він запускає посилений режим кровообігу, завдяки чому проходять запальні процеси, розгладжуються зморшки, зникає купероз та багато інших проблем.  

Карбоксітерапія обличчя – проста косметична процедура, яку можна проводити і в домашніх умовах. Протипоказань для цього небагато:

  • вагітність;
  • годування грудьми;
  • загострення запальних процесів в організмі;
  • схильність до алергічних реакцій.

Карбоксітерапія

Наявність хоча б одного з перерахованих протипоказань має стати приводом відкласти процедуру до кращих часів або здійснювати у салоні під наглядом спеціаліста-косметолога.

Якщо рішення про здійснення карбоксітерапії прийнято, можна придбати в Інтернеті спеціальний набор для цього. Але таку маніпуляцію проводити після пілінгу не варто, треба зачекати день-два. Перед самою процедурою необхідно очистити шкіру, адже на чистій шкірі результат буде більш помітнішим. При цьому треба пам’ятати, що всі дії на не очищеній шкірі дають зворотній ефект.

Ідеальним варіантом стане карбоксітерапія, здійснена на ніч. Шкіра в цей час краще поновлюється та здатна вбирати максимальну кількість активних речовин, а тому ефект буде більш виразнішим. Перед процедурою рекомендовано проводити масаж обличчя. При чутливій шкірі може з’явитися відчуття сильного поколювання і навіть печіння протягом 5-10 хвилин Шкіра може почервоніти, але не варто цього лякатися. Згодом все мине і шкіра засяє молодістю та здоров’ям.

Способів омолодження шкіри обличчя існує безліч. Вони можуть бути різної ефективності та мати показання і протипоказання. Лише косметолог з досвідом має підбирати оптимальний варіант для кожного. Результат забезпечить тільки професійне вивчення проблем шкіри та індивідуальний підхід до вибору методики.