Переваги та недоліки лазерної епіляції

Лазерна епіляція - це один з найдієвіших способів позбавлення від небажаної рослинності на тілі, серед відомих на сьогоднішній день. В інтернеті ходить багато чуток про її переваги і негативні наслідки, які можуть виникнути. Ми спробуємо розібратися: де правда, а де брехня. Поспілкувавшись з експертами центру лазерної медицини і косметології https://cogerent.ua/service/lazernaya-epilyaciya ми підготували чесний огляд переваг і недоліків лазерної епіляції.

Переваги та недоліки лазерної епіляції

Очевидні плюси:

Безболісність. Якщо майстер грамотно виставив довжину хвилі лазера, вплив виявляється тільки на волоски, шкіра і сусідні тканини при цьому не травмуються. Це повністю виключає виникнення больових відчуттів. Але ви маєте розуміти, що больовий поріг у кожної людини індивідуальний. Якщо під час пробного «пострілу» лазера ви відчули дискомфорт, попросіть майстра використовувати знеболюючий крем.

Безпека. Якщо порівнювати процедуру з тим же голінням, вона не викликає роздратування і не травмує шкірний покрив. Можливість виникнення мікро-опіків під час лазерної епіляції теж зведена до нуля.

Ефективність. Уже після першого сеансу лазерної епіляції ваша шкіра стане гладкою і шовковистою мінімум на 2 тижні. Але для закріплення результату необхідно буде пройти повний курс процедур. Жоден існуючі метод позбавлення від небажаної рослинності не може похвалитися такою високою ефективністю.

Переваги лазерної епіляції

Волосся видаляється назавжди?

Щоб відповісти на це питання, потрібно розібратися в стадіях росту волосся. Їх всього 3: активна, перехідна та пасивна. Лазер впливає виключно на волосинки, які знаходяться в активній стадії зростання (а таких, за запевненнями вчених, у нас не більше 20%). Решта волосяних цибулин «сплять». Саме цим обумовлюється необхідність періодичної корекції результату у косметолога.

Недоліки лазерної епіляції

Чи є мінуси

Деякі пацієнти після сеансу лазерної епіляції спостерігають невеликі почервоніння на шкірі. Це цілком нормально, вони проходять вже через кілька днів. Чи можна вважати це мінусом? Спірне питання. Але ось такий недолік у лазерної епіляції ми знайшли. Ще момент: за 2 тижні до і після сеансу косметологи рекомендують утримуватися від засмаги. Лазерну епіляцію краще планувати на осінньо-зимовий період.

Переваги та недоліки лазерної епіляції ми розглянули з експертами cogerent.ua максимально чесно. На наш погляд, переваг у процедури набагато більше.