Перманентний макіяж: як бути красивою 24/7

Перманентний макіяж - зручно, практично і безпечно. Це можливість поспати зайві 15 хвилин вранці, чудово виглядати в басейні і на пляжі, вже прокидатися красивою і доглянутою.

За допомогою перманенту можна гармонізувати риси обличчя, зробити їх більш виразними і навіть прибрати незначну асиметрію. Але незважаючи на всі ці очевидні переваги багато жінок все ще бояться робити перманентний макіяж через те, що у них виникає багато питань, на які не завжди можна отримати відповідь від майстра. Постараємося в статті дати інформацію про найважливіші аспекти перманенту, щоб ви краще розуміли специфіку процедури.

Перманентний макіяж: як бути красивою 24/7

То що ж таке перманент

Перманентний макіяж - це саме макіяж, а не татуювання. Пігмент вноситься у верхні слої дерми. Завдяки цьому ваші брови не будуть через деякий час синіми, але й тримається перманетний макіяж менше, ніж застарілі методики, які більше нагадували татуювання на обличчі.

Перманент сьогодні спрямований на підтримку природного, доглянутого вигляду. Всі тенденції зводяться до натуральності, провідні майстри уникають графічних ліній, а в моді пудрові брови - м'які, жіночні і виразні, в яких інтенсивність кольору змінюється від кінчика брови до її голівки. 

Скільки тримається перманентний макіяж?

Тобто наважуючись зробити татуаж, ви маєте розуміти, що брови в середньому без рефреша будуть виглядати красиво близько півтора роки, губи приблизно стільки ж, а ось стрілки без втрати зовнішнього вигляду можна проносити до п'яти років. Жирна шкіра швидше позбавляється від пігменту, суха - повільніше, тобто багато залежить від ваших індивідуальних особливостей.

Тож якими будуть, наприклад, брови через рік? Все залежить від пігментів, які використовуються і власного подтона шкіри. У більшості випадків якісний татуаж блідне і рано чи пізно зникає без сліду. Іноді з'являється холодний сіруватий відтінок, у деяких може проявитися злегка рожевий, якщо були використані теплі тони. Але при корекції будь-які зміни відтінку легко перекриваються, та й виникають вони рідко.

Сама процедура практично безболісна. Якщо ви обладаєте низьким больовим порогом, попередьте майстра і попросіть знеболити. Обов'язково стежте за тим, щоб майстер при вас розпаковував всі витратні матеріали, особливо голку, від цього залежить ваше здоров'я, бо процедура інвазивна. Уважно дивіться на представлені майстром загоєні роботи, а не щойно виконані, читайте відгуки. Тоді якісний перманентний макіяж дуже спростить вам життя і зробить зовнішність більш яскравою.