Ідеальний блонд: як зберегти колір волосся за допомогою L'Oréal

як зберегти колір волосся за допомогою L'Oréal

Одна з найскладніших речей для всіх світловолосих — зберегти колір як можна довше, уникаючи ненависної жовтизни. Справитися з таким завданням допомагає спеціальна серія L'Oréal Professionnel.

Звідки береться жовтий відтінок

Жовтуватий відтінок притаманний не лише пофарбованому, але й волоссю з натуральним кольором. Але на забарвленному волоссі він може виявлятися сильніше через деформації, які відбуваються з ним під час процедури. 

Натуральний колір волосся складається із з'єднань молекул синього, червоного і жовтого типу. Під час освітлення першими видаляються саме молекули синього типу, які відповідають за насиченість і холодний тон. 

Так само, під час освітлення структура волоса пошкоджується і стає пористою. Лусочки волосся більше не прилягають одна до одної, а спрямовані в різні боки, тому легко вбирають все з води і повітря: пил, бруд, тютюновий дим і фарбувальні компоненти.  

Як уникнути жовтизни: досвід L'Oréal

Для продовження життя чистого, холодного відтінку волосся варто внести корективи у щоденний догляд. Стилісти рекомендують використовувати детокс-шампуні та детокс-засоби з догляду (маски, бальзами,кондиціонери), які не дають мікроелементам і мінеральним сполукам з повітря проникати в структуру волосся. 

Продукти зі спеціальної лінійки Лореаль Профешнл для фарбованого волосся здатні реконструювати пошкоджене волосся і підтримувати чистий блонд до 8-10 тижнів.

Всі продукти, які захищають колір — шампунь, кондиціонер і освітлююча маска — виконані на основі спеціальних компонентів. Формула шампуню Serie Expert Blodifier дбайливо доглядає за освітленим волоссям, захищаючи від агресивного впливу жорсткої водопровідної води. 

При цьому важливо пам’ятати про особливість відтіночних шампуней — їх варто наносити не частіше одного разу на тиждень. Також важливо не тримати шампунь надто довго — достатньо нанести, спінити та ретельно змити, щоб компоненти почали діяти.

Додаткові інгредієнти у вигляді мікроелементів і кератину надають обсяг і блиск пасмам. Також у всіх продуктах Лореаль з цієї серії є компоненти активного типу, які спрямовані на відновлення клітинної структури пошкодженого, освітленого волосся. 

Продукти Лореаль не тільки фіксують яскравий колір, мають лікувальну і відновлюючу дії: зволожують і живлять, пригладжують лусочки, повертають пошкодженим і пересушеним локонам пружність, природне сяйво і життєву силу, заспокоюють шкіру голови. 

Правильний догляд допоможе уникати проблем з небажаною жовтизною і протримає чистий колір до наступного походу в салон.