Перукар створює портрети знаменитостей на головах своїх клієнтів.

Стрижка волосся - справжнє мистецтво. І дивлячись на ці фотографії, розумієш, наскільки справедливий це вираз. Перукар Роб Фаррел зробить з вас - копію знаменитості. Але не шляхом пластичної операції, а за допомогою ножиць та машинки для стрижки волосся.

1. Коли ми хочемо підстригтися, ми йдемо до салону краси на будь-якій вулиці поблизу і віддаємося до рук перукаря. Але якщо ви смілива людина і раптом потрапили до США, то зайдіть до залу Роба Фаррела.

Портрети відомих людей

2. Майстер перукарського мистецтва Роб Фаррел створює зачіски засновані на обличчях знаменитостей або відомих персонажів. Його салон знаходиться в Сан-Антоніо, штат Техас, США. На фото - Едвард Руки-ножиці:

Портрети відомих людей 2

3. Інвентар Роба - машинка для стрижки волосся, ножиці, традиційна небезпечна бритва та олівці для очей. Роб вже відтворив безліч знаменитостей на головах своїх клієнтів.

Портрети відомих людей 3

4. Колишній тесля виявив у собі талант після того, як його попросив підстригти його 14-річний брат. На фото - Нельсон Мандела.

Портрети знаменитостей на головах

5. Роб розпочав у місцевій перукарні, але слава про нього швидко розлетілася по місту. На фото - Мерилін Монро.

Портрети знаменитостей на головах 5

6. «Спершу я робив просто звичайні стрижки, але потім я вирішив спробувати портрети. Всі, хто побачив мою першу роботу, були вражені». На фото - Стів Джобс.

Портрети знаменитостей на головах 6

7. Роб став знаменитістю після того, як фото зачіски з баскетболістом Тоні Паркером розлетілося інтернетом у 2012 році. На фото та сама зачіска.

Портрети знаменитостей на головах 7

8. Після цього клієнти почали стікатися до його перукарні з усієї країни. Бажаючих отримати незвичайну зачіску було безліч. На фото - головний герой серіалу Breaking Bad.

Портрети знаменитостей на головах 8

9. «Мої клієнти дуже задоволені моєю роботою. Вони вихваляються своїми зачісками друзям та рекомендують мене». На фото - боксер Флойд Мейвезер.

Портрети знаменитостей на головах 9

10. «Я пишаюся своєю справою. Я люблю спостерігати захоплену реакцію людей». На фото: Людина-павук.

Портрети знаменитостей на головах 10

11. На фото - репер Тупак Шакур. Сьогодні Роб отримує клієнтів через соцмережі та просто за рекомендаціями знайомих.

Портрети знаменитостей на головах 11

12. На фото - репер Dr. Dre. І з кожним роком його майстерність зростає, а портрети стають все більш реалістичними.

Портрети знаменитостей на головах 12