Підтяжка шиї як один із способів боротьби з віковими змінами

Підтяжка шиї

Проблеми з обвислій шкірою - одна з ознак старіння. Згодом дерма втрачає пружність, і утворюється птоз, що призводить до зморшок та складок. В першу чергу ми кидаємо всі засоби на боротьбу з ознаками старіння на обличчі, забуваючи, що шия теж схильні до цього. Красива шия, з гладкою та пружною шкірою - не тільки показник молодості. Завдяки пластичній хірургії існує багато методів підтяжки шиї.

Методи підтяжки шиї

Щоб поліпшити зовнішній вигляд шиї, слід звернутися за допомогою до клініки, де фахівець докладно вивчить ваш випадок і порадить дієвий метод підтяжки.

  • Ліпосакція - поширений метод, щоб прибрати надлишки жиру.
  • Платизмопластика - серйозна пластична операція, хірург підтягує і шкіру, і м'язи.
  • Цервікопластика - невелика операція за незначного птоза. Спеціаліст підтягує шкіру шиї.
  • Пластика нитками - підтяжка шиї за допомогою спеціальних ниток, вони утворюють певний каркас і підтримують шкіру зсередини.
  • Пластика ендотинамі - подібна процедура зустрічається рідше. Вживлення під шкіру спеціальних пластин.
  • SMAS-ліфтинг - новітня технологія, спосіб підтягнути шкіру та підшкірний шар, результат зберігається надовго.

Особливості платизмопластики

Особливості платизмопластики

Призначають цю серйозну процедуру при глибоких зморшках, якщо ж птоз незначний, вам запропонують інші методи.

I. Підготовчий період. Зверніться до клініки пластичної хірургії в Києві за консультацією. Це дуже важливий етап для всебічного вивчення проблеми і пошуку способів корекції. На попередній консультації лікар обговорить з вами важливі питання, які стосуються процедури та реабілітації (http://md-kharkov.com.ua/). Ви повинні будете пройти попередній огляд, а також розповісти про можливі алергічні реакції. Далі необхідно пройти медичне обстеження, щоб виключити можливі ризики і як слід підготувати організм до операції.

II. Операція. Триває близько години під загальним наркозом. Платизмопластика може проводитися спільно з фейсліфтингом.

III. Реабілітаційний період. Триває два тижні. Лікар випише антибіотики та знеболюючі для якнайшвидшого одужання. Протягом десяти днів ви повинні будете носити пов'язку. Щоб прискорити процес відновлення, їжте багату вітамінами їжу, уникайте фізичних навантажень, відмовтеся від сигарет та алкоголю. За найменшого неспокою звертайтеся до клініки. Чутливість деяких зон шиї через операцію знизиться, на відновлення піде кілька місяців.

Платизмопластика - підтяжка шиї