Pola японська косметика: чим підкорює жінок і наукове співтовариство

Здорова шкіра уособлює красу. У компанії Pola вірять, що це тільки перший крок до досконалості. Молодість і декоративна краса - це прекрасно, але щоденне, щорічне поліпшення людини зсередини і зовні набагато цінніше. Для бренду Pola японська косметика стала доказом теорії «стійкої краси»: красива шкіра, життєва сила, поєднання естетики тіла та розуму разом висловлюють всю повноту краси.

Японська косметика Pola

                   А починалося все не з комерційної угоди, а з любові хіміка Синобу Судзукі до своєї дружини. Він зауважив у коханої огрубілу поверхню рук, власноруч зробив крем і подарував. З цього моменту почався розвиток косметики фірми Pola, яка грунтується не на комерції, а на турботі.

Лінійка косметики Pola

Наука, мистецтво і любов - три пріоритети компанії. Знання про шкіру допомагають розширити асортимент компонент Rucinol, стимулюючий здатність шкірних покривів до самоочищення.з урахуванням лінійка White Shot - ефективна японська косметика для освітлення шкіри;індивідуальних потреб. Фірмовий Центр аналізу шкіри збирає інформацію протягом 25 років і накопичив вже 19,1 млн. наборів даних, на базі яких розроблено унікальні технології:

Компанія «Пола» знаходиться в постійному естетичному пошуку і щедро ділиться знахідками. З 1976 року діє Дослідницький інститут краси і культури Pola, в однойменному художньому музеї в Хаконе зберігається 10 тисяч об'єктів, а в Музеї мистецтв Гінза є можливість відвідати виставки сучасного мистецтва під егідою бренду.

Якщо вам близький підхід, а також ви хочете відчувати довіру і повагу до клієнта, купити косметику Pola https://exc.boutique/brand/pola/ тепер можна і в Україні.

Яку продукцію випускає «Пола»

Яку продукцію випускає ПолаПотужності Pola це не тільки косметика для обличчя, це велика кількість напрямків і категорій:

 • догляд за шкірою;
 • засоби для макіяжу;
 • турбота про тіло;
 • краса волосся;
 • аромати;
 • косметика для чоловіків;
 • харчові добавки;
 • косметичні аксесуари;
 • техніка;
 • постільні приналежності;
 • спідня білизна;
 • продукція для готелів.

Розповімо докладніше про косметику Pola, яка здатна здивувати навіть досвідчених поціновувачок.Косметика Pola з Японії

1. WRINKLE SHOT - медична лінійка, присвячена боротьбі зі зморшками. Активний компонент NEI-L1 проникає глибоко в дерму і бореться з причиною старіння шкіри, грунтуючись на теорії тривимірного динамізму.

2. WHITE SHOT - єдиний в галузі механізм освітлення шкіри на основі енергії епідермальних клітин. Меланін захищає ядра клітин, тому перед косметикою ставиться завдання - наростити енергію епідермісу, щоб відпала потреба у використанні меланінової «парасольки». Також важливо знизити збиток, нанесений ультрафіолетом і придушити надмірне вироблення шкірного сала. Функція Alive-Clear і Slide-Clear стимулює меланоцити, завдяки яким меланін розподіляється рівномірно, а не плямами, - тон шкіри вирівнюється.

3. Топ-серія B.A пробуджує красу в найглибших шарах шкіри, впливаючи на геном. Ключовий ген для життєвої сили шкірного покриву називається LINC00942 і якщо його збільшити, то старі клітини перетворюються на нестаріючі і залишаються такими після поділу, розширюється міжклітинна мережа, підвищується пружність. Боротьба з пожовтінням і тьмяністю шкіри виграна дослідниками Pola, які знайшли причину у глікуванні, а не в забрудненні рогового шару, як вважалося раніше. Відкриття представлено на 29 Міжнародній федерації хіміків-косметологів 2016-го року.

4. Red B.A - лінійка під девізом «перезавантажити свій природний інстинкт». Згідно з концепцією виробника, для шкіри шкідливі постійні зміни. Від стресу старіння прискорюється, тому косметика фірми Pola діє іншим шляхом: пом'якшує і оживляє «застиглу» шкіру в результаті стресу від UV-променів, висушуючих факторів та ін. Протидіє жорсткості, сухості, розширеним порам і накопиченню кортизолу серія антивікових процедур.

5. ALLU - віковий догляд, побудований на балансі жіночих гормонів. Мета - насичення вологою, надання шкірі пружності і сяйву, відбілювання. Враховуються динамічні гормональні зміни і заповнюється дефіцит гормону росту.