Що потрібно майстру манікюру для роботи

Майстер нігтьового сервісу - не просто затребувана, але й цікава професія, яка дозволяє реалізувати творчий потенціал. Ця публікація - про те, які інструменти і матеріали потрібні майстрові початківцю, який вирішив пов'язати своє життя з б'юті індустрією. Питання актуальне, оскільки асортимент продукції для нейл-арту досить великий і обрати з цього достатку те, що дійсно необхідно, досить непросто. Як купити засоби для нігтів, що необхідно придбати в першу чергу і де краще це зробити?

Що потрібно майстру манікюру для роботи

Де купувати стартовий набір для манікюру

Першочергові вкладення для старту вимагають від майстра манікюру чималих фінансових витрат, тому звертайте увагу на те, де саме ви замовляєте товар. Краще для цього обирати великі, перевірені роками і тисячами покупців магазини та інтернет-магазини, з якими ви будете працювати і в подальшому, поповнюючі витратні матеріали. Крім іншого, великі магазини зазвичай пропонують нижчі ціни і різноманітні корисні акції. Наприклад, магазин косметики Estetic-shop має в продажу весь асортимент матеріалів та інструментів, необхідних майстру початківцю нігтьового сервісу для роботи: різноманітні апарати, інструменти, лампи, акрилові нігті і ще багато іншого.

Апарати та інструменти

Апарати та інструменти для майстра манікюру

Вибір пристосувань залежить від того, якому виду манікюру ви надаєте перевагу: апаратному, обрізному або комбінованому. Останній варіант - універсальний, бо до базового набору повинні входити:

 • ножиці для роботи з кутикулою та нігтями;
 • набір пилок;
 • кніпсер;
 • спеціальний апарат для виконання манікюру;
 • фрези з різними видами напилення, насадки з силікону.

Майстру початківцю цілком достатньо недорогого манікюрно-педікюрного апарату, з шістьма видами насадок. Надалі, з розширенням клієнтської бази, можна підібрати модель з більшою продуктивністю.

Лампи

Мова йде не тільки про прилад для сушки гель-лаку, але й про настільні лампи. Бажано, щоб обрана модель була оснащена збільшувальним склом. Лампи, призначені для полімеризації гель-лаків, бувають трьох різновидів:

 • ультрафіолетові - найбільш бюджетний варіант. Тривалість сушіння становить 2-3 хвилини;
 • LED-лампи (світлодіодні) компактні, які не нагріваються і підсушують покриття менше, ніж за півхвилини. Недолік цього варіанту в обмеженій області використання. Продукція не всіх компаній адаптована під такі моделі;
 • комбіновані лампи - універсальний енергоефективний варіант: надійний, довговічний, з швидкою полімеризацією.
 • Для майстрів, які займаються педикюром, підходять лампи з висувним дном.

Мінімальний набір інструментів для майстра манікюру

Витратні матеріали

Необхідний мінімум витратних матеріалів для майстрів манікюру:

 • праймер;
 • база;
 • гель-лаки. Для початку достатньо найпоширеніших відтінків (червоний, чорний, білий, нюдова гамма);
 • топове покриття (альтернатива дизайну - топ з блискітками);
 • склади для видалення лаку та гель-лаку.
 • Також майстру необхідно мати обезжирюючий склад та антисептик для шкіри.

На щастя для новачків, багато сучасних технік дизайну поєднують зовнішню ефектність і простоту виконання. Для опанування технік модного нейл-арту знадобляться слайдери, набори страз, трафарети, втирка, бульонки, фольга, конфеті. Чим багатшим є арсенал майстра, тим простіше втілити в життя замовлення клієнтів.

Засоби для нарощування нігтів

Багато майстрів нейл-сервісу володіють мистецтвом нарощування нігтів за допомогою гелю, біогелю або акрилу. Тому, якщо ви збираєтеся надавати такі послуги, потрібно придбати спеціальні форми, тіпси, тіпсорізи, а також витратні матеріали: акрилову пудру, базовий і топовий шар, гель, а також склад для видалення матеріалів.

Стерилізація інструментів, засоби гігієни

Для стерилізації інструменту знадобляться сухожарова шафа (як варіант - автоклав), а також кварцовий стерилізатор. Для зберігання інструментів, які пройшли процедуру знезараження, ідеально підходять УФ-стерилізатори. Не можна забувати і про гігієнічні засоби: рушники, одноразові серветк. Для захисту від хімічних препаратів та органічного пилу знадобляться спеціальні окуляри і вугільна маска.

Успіхів вам у новій цікавій професії і швидкого зростання!