Що потрібно знати про зрізи волосся для нарощування?

Зрізи волосся для нарощування

Щоб швидко змінити свій імідж, зробити його більш цікавим, креативним та ефектним, багато жінок обирають для моментального перетворення образу зрізи волосся, призначені для нарощування. Так, на сьогодні нарощування волосся - це один з найшвидших методів:

  • змінитися візуально,
  • моментально підготуватися до весілля,
  • підготуватися до урочистої події.

Що таке зрізи волосся?

Відповідь на питання лежить на поверхні. Це вихідний матеріал, який призначений для процедури нарощування волосся. Важливо розуміти, що зрізи від компанії https://dniprohair.com.ua/hair-bundles - натуральне волосся слов'янського типу, яке легке мов пір'їнка, красиве, ніжне, легко піддається укладанню і фарбуванню.

В жодному разі не треба плутати зрізи зі штучним волоссям, яке досить жорстке, важке, не завжди підходять для створення ефектної зачіски, розкішної пишної шевелюри.

Особливості зрізів волосся

Зверніть особливо пильну увагу, що вибирати зрізи волосся потрібно в хорошій компанії, яка пропонує тільки натуральну сировину. Такі зрізи оброблені абсолютно безпечними засобами, тобто проходять мінімальну обробку без знебарвлення, без інших хімічних втручань.

Це повністю натуральні локони, які можна нарощувати, згодом освітлювати, піддавати трессуванню або капсулюванню (на вибір майстра та його клієнтки).

Якими бувають типи волосся для нарощування?

На сьогодні пропонується декілька типів донорського волосся, призначеного для подальшого нарощування. Найпопулярніше та якісне - це слов'янське волосся так звана «Слов'янка». Локони натуральні, вони м'які і тонкі. Якщо за ними правильно доглядати, то можна не замислюватися про те, який же термін вони прослужать своїй власниці. Їх можна багаторазово:

  • коригувати,
  • фарбувати,
  • завивати.

Найголовніший недолік такого волосся - це досить висока вартість, але за максимально високої якості. Найкращої.

Також використовується штучний тип волосся, який представляє собою матеріал, виготовлений з синтетичної сировини. Таке волосся сплутується, його легко відрізнити від натурального. На жаль, штучні пасма можуть деформуватися при термічній обробці, наприклад, при завивці. Тому використовувати їх вкрай небажано, тільки в надзвичайних випадках.