Що таке FineAdviser і чим він може бути вам корисним

Що може бути сильнішим у світі за красу? Вона заворожує та підкорює. Індустрія краси дуже затребувана, це сфера послуг, яка динамічно розвивається, яка постійно змінюється і вдосконалюється. Люди завжди прагнуть краси і, на щастя, сьогодні є безліч можливостей зробити свій зовнішній вигляд більш доглянутим та привабливим. Сервіс FineAdviser надає можливість майстрам та салонам краси з усього світу публікувати свої роботи та просувати послуги, а клієнтам отримувати достовірну інформацію про послуги краси у своєму місті. Тобто сервіс створений для того, щоб дати можливість розвитку майстрам та підвищити якість послуг для їхніх клієнтів.

Що таке FineAdviser

На сайті можна вказати свою геолокацію, щоб отримати інформацію про салони та майстрів, які працюють у цій місцевості. Якщо перейти на профіль салону, можна знайти там опис пропонованих послуг, список фахівців, а також контакти зв'язку.

На сервісі FineAdviser можна стежити за останніми модними тенденціями у сфері краси. Наприклад, тут можна знайти трендові та креативні роботи від найкращих майстрів нейл-арту, щоб визначитися з тим, який манікюр зробити наступного разу. Також тут викладаються фотографії найрізноманітніших стрижок, зачісок, фарбувань. Тут можна знайти макіяж на будь-який випадок життя. Можна сміливо стверджувати, що FineAdviser – справжній експерт у сфері краси. Сервіс допомагає користувачам знати, що зараз актуально, а також підбирати образи, які потім можна буде втілити в життя.

Структура сайту FineAdviser

Сайт розділений на два основні розділи – роботи та послуги. У першому публікуються фотографії виконаних робіт майстрами сфери краси, а у другому можна знайти конкретні салони та послуги у своєму місті. Також є тематичні рубрики:

  • волосся – стрижки, зачіски, нарощування, фарбування, лікування, завивка, випрямлення;
  • обличчя – вії, перманентний макіяж, макіяж, брови;
  • тату та пірсинг;
  • весілля – весільні букети, бутоньєрки, корсажі, весільне вбрання.

Місія FineAdviser – робити людей гарними. Платформа надає користувачам можливість швидко знаходити бьюті послуги за вигідними цінами, отримувати актуальну інформацію про модні тенденції, а майстрам просувати себе та свої роботи. Це дуже цікавий сервіс, на який обов'язково варто звернути увагу всім, хто дбає про свою зовнішність або працює у сфері краси.