Що таке блефаропластика, та у яких випадках робиться ця операція?

У багатьох людей виникають проблеми с зоною навколо очей та повіками. Найбільш поширеними проблемами, які негативно впливають на естетичність, можна назвати:

  • мішки під очима;
  • відсутність складки верхньої повіки;
  • виворіт повіки;
  • жирові грижі;
  • птоз;
  • проблеми, пов’язані з травмами, запаленнями, ускладненнями після офтальмологічних операцій. 

Усі ці та інші проблеми можна вирішити завдяки блефаропластиці. Ця операція повинна проводитися у перевірених клініках досвідченими хірургами. У Києві краще звертатися до клініки Anacosma https://anacosmo.ua/uk/plasticheskaya-hirurgiya/blefaroplastika/

Блефаропластика

Якою буває блефаропластика?

Блефаропластика – це операція, при якій із зони верхніх або нижніх повік видаляють складки зайвої шкіри та жирових відкладень (мішки). При цьому оперативне втручання при цих проблемах може проводитися кількома способами:

  1. Верхня блефаропластика.
  2. Нижня.
  3. Комбінована (кругова) операція. 

Яке саме втручання буде робитися, вирішує хірург, зважаючи на існуючу проблему, та найбільш оптимальний спосіб її вирішення. 

Навіщо робити блефаропластику? 

Ця операція проводиться у першу чергу для естетичності. У людей можуть виникати проблеми з зоною очей по багатьом причинам: невдала операція, травма, вроджені вади, природні процеси старіння. У деяких випадках ця операція робиться, як один з заходів для омолодження обличчя. Після блефаропластики обличчя може виглядати молодше на 10-15 років, і це чудовий результат, особливо, якщо операція проводиться в комплексі з іншими омолоджувальними процедурами. 

Тривалість результату від зробленої блефаропластики залежить від багатьох чинників: генетика, спосіб життя, індивідуальні особливості організму. Як правило, результат триває протягом 5-15 років. Після цього можна зробити повторну блефаропластику. 

Період реабілітації та можливі ускладнення після операції 

Блефаропластика – це відносно проста операція, особливо якщо її робить досвідчений хірург. Реабілітаційний період дуже короткий, і майже одразу після оперативного втручання можна побачити результат. Однак також можливі й деякі ускладнення, наприклад, деформація повіки або синдром сухого ока. Щоб уникнути можливих ускладнень, необхідно звертатися тільки у спеціалізовані клініки до досвідчених хірургів, а також виконувати усі рекомендації лікаря під час реабілітаційного періоду.