Олаплекс

Що таке олаплексУ салонах краси з'явився новий засіб для волосся Олаплекс ( Оlaplex ). Інноваційний продукт — нова технологія, розроблена спільними зусиллями Еріка Преслі та Крейга Хоукера в Санта-Барбарі. Дует двох хіміків зробив революцію в індустрії краси. Висунення Еріка та Крейга на Нобелівську премію краще за слів демонструє важливість відкриття, яке захищають міжнародні патенти.

Принцип дії Олаплекс

Винахідники розглядали проблему з точки зору хімії, а не косметології. Волосся — природний матеріал, який складається з повторюваних ланок амінокислот. Вони складаються у певну послідовність, яка й визначає властивості волосся. За хімічного та термічного впливу, розчісуванні, ці ланки розщеплюються. Результат проявляється у вигляді пористості, ламкості та пошкодженні волосся. Розглянувши процес руйнування зв'язків на молекулярному рівні, хіміки знайшли спосіб з'єднати зруйновані дисульфідні зв'язки, повернувши волоссю міцність, здоров'я та блиск.

Що таке Олаплекс для волосся

Що таке Оlaplex? Це перший засіб, яке зсередини знаходить пошкоджені дисульфідні зв'язки та заново їх відновлює. У ньому міститься всього один активний компонент — молекула bis-aminopropyl diglycol dimaleate. Чим більше у волоссі парних зв'язків, тим вони здоровіші. Засіб зачіпає основи хімічної будови волосся, відновлюючи їх структуру на молекулярному рівні. Це не кондиціонуюче і не протеїнове лікування. У складі препарату ви не знайдете формальдегіду, силікону та сульфатів.

Система для волосся відновлює сухе та ушкоджене волосся, відновлює коріння, прибирає статику, повертає еластичність, живить сухі посічені кінчики. Олаплекс ( Оlaplex ) — це препарат, відгуки про який не містять негативних висловлювань, та який не має аналогів в косметичній індустрії.

Показання та види процедур

Дисульфідні зв'язки пошкоджуються практично кожен день, тому купувати Оlaplex (Олаплекс) стилісти пропонують дівчатам з будь-яким типом волосся.

Особливі показання:

  • тонке, не об'ємне волосся;
  • пористе та сухе й кучеряве волосся;
  • пошкоджене хімією волосся;
  • волосся, які піддавалося інтенсивному освітленню, змиванню кольору;
  • волосся пошкоджене праскою, хімічною завивкою.

Процедура Олаплекс

В основному здійснюється двома способами:

З додаванням до фарбувального складу, що дозволяє захистити волосся під час фарбування. Для цього використовується перший засіб захисту — концентрат захисту №1. Препарат не перешкоджає фарбуванню і має накопичувальний ефект. Змивають фарбу стилісти без застосування шампуню. Самостійно змішувати Олаплекс з фарбою не рекомендується. Якщо ви додасте забагато препарату — сповільниться фарбування, додасте більше оксиданта — зміниться колір.

Препарат застосовується при:

  • складному фарбуванні, брондуванні та колорируванні;
  • омбре та балаяжі;
  • фарбуванні коренів;
  • класичному перманентному фарбуванні.

Наносячи засіб на волосся як окремий продукт. При цьому використовується коктейль-фіксатор №2, що містить той же активний інгредієнт, але в меншій концентрації. Засіб наноситься на вологе волосся.Процедура Олаплекс

Найпопулярніше питання щодо застосування Оlaplex — як використовувати його вдома. Для цього використовується третій засіб — Олаплекс для домашнього догляду №3. Його слід наносити перед сушінням волосся феном та використанням плойки.

Препарат також використовують:

Оlaplex дозволяє фарбувати волосся відразу після завивки та одночасно зберігати здоров'я пасм. Оптимальна частота використання — один раз на тиждень. Найкращий ефект від Олаплекс для волосся буде видно на сильно пошкоджених кінчиках.