Сучасні види фарбування волосся

фото

Зачасту це сакральне таїнство, яке продиктоване внутрішніми процесами, вируючими в кожній особистості. Хочеться знайти захист, впевненість або стерти всі кордони та бар'єри навіяні «доброзичливцями». Після зовнішніх змін і світ в очах стає яскравим та барвистим. Нові види фарбування волосся призначені для швидкого і ефективного перевтілення.

Фарбування волосся омбре

Родом з Голлівуду, ця техніка залишається актуальною вже не перший сезон. Вона універсальна – підходить брюнеткам, блондинкам, рудим. Навіть тим дівчатам, які пишаються натуральним кольором свого нефарбованого волосся. Відмінно омбре виглядає на волоссі будь-якої довжини. Волосся виглядає об'ємним за рахунок поетапного переходу кольору до самих кінчиків. Найтемнішою частиною, є зона від коренів і до середини.

Види фарбування волосся

Сучасне фарбування волосся

Фарбування волосся омбре

Фарбування волосся омбре фото

Існують два варіанти омбре, або верхня частина волосся не піддається фарбуванню, або обирається тон, значно, контрастно темніший порівняно з нижньою частиною волосся. Від середини до кінчиків пасма спочатку освітлюють, а потім тонують. Сміливі й готові до експериментів можуть використовувати червоні, сині, зелені відтінки. В більшості ж, це дивовижні варіації всіх натуральних поєднань.

Фарбування волосся шатуш

Розглядаючи фото фарбування волосся шатуш можна відзначити легкість та блиск, які надає ця техніка волоссю. Це більш щадна процедура перевтілення і займає невелику кількість часу. Чергуючи темні та світлі пасма, майстер ретельно розтушовує фарбу, щоб створити ефект вигорілих пасм.

Фарбування волосся шатуш фото

Фарбування волосся шатуш фото 2

Фарбування волосся шатуш фото 3

Фарбування волосся шатуш фото 4

Фарбування волосся шатуш фото 5

Фарбування волосся шатуш фото 6

Фарбування волосся шатуш фото 7

Іноді результат ледь помітний, здається, що сонячні блищики просто заплуталися у волоссі. Така техніка фарбування волосся передбачає створення природного, ненав'язливого образу.

Фарбування волосся балаяж

Фарбування волосся балаяж фото

Цей спосіб дозволяє поєднувати різноманітні відтінки, які чергуються між собою. Колірна гамма підбирається індивідуально, враховуючи тип зовнішності (зима, весна, літо, осінь), форму обличчя та, власне, довжину локонів. Для власниць рівних, чітких стрижок потрібно акуратно обробляти середину та кінчики, щоб в результаті вийшла м’яка окантовка без стрибків та різких переходів. Під час фарбування короткого волосся впливу піддаються тільки кінчики.