Тонкощі та нюанси процедури шугаринга

Тонкощі та нюанси процедури шугаринга

На сьогоднішній день шугаринг справедливо вважається одним з найпопулярніших методів з видалення зайвого волосся на тілі. шугаринг або цукрова епіляція радує зручністю та доступністю. Така процедура в салоні краси обійдеться вам зовсім не дорого. Але за бажання її можна провести і самостійно без допомоги професіонала. Важливим плюсом шугаринга є стійкий результат, який не йде в порівняння з бритвою або кремами для депіляції.

Що являє собою цукрова паста для проведення процедури?

Це тягуча липка маса, яка за зовнішнім виглядом і консистенцією нагадує карамель. Її можна придбати практично в кожному косметичному магазині, можна і приготувати самостійно. Після шугаринга шкіра залишається гладкою протягом декількох тижнів, що не може не радувати.

Використовувала Клеопатра і Нефертіті

Цікаво, що шугаринг - не новинка. Такий варіант епіляції активно використовували ще жінки у Стародавньому Єгипті. Метод дуже подобався Клеопатрі та Нефертіті. В принципі сама технологія з тих пір практично не змінилася. Суміш для шугаринга радує натуральним складом. До того ж така процедура - практично безболісна, що дуже важливо для більшості сучасних жінок. шугаринг ідеально підходить для жінок з чутливою шкірою, адже процедура дозволяє обійтися без мікропошкоджень шкіри. Разом із зайвим волоссям під час процедури прибирається також і відмерлий шар епітелію. Це дуже корисно для шкіри, ви фактично проводите процедуру пілінгу. Важливою перевагою є також відсутність проблем з волоссям, яке вросло, після процедури. З такою проблемою жінки часто стикаються після воскової епіляції.

Сповільнюється ріст волосся

Якщо постійно проводити процедуру шугаринга, то ріст волосся сповільнюється, та й саме волосся стає більш тонким. Ефект гладкої шкіри буде триматися все довше і необхідність в процедурі буде виникати все рідше. Згодом рослинність на тілі буде набагато менш помітною. Радує, що шугаринг абсолютно не шкодить шкірі, тому проводити процедуру можна на регулярній основі.

Проста технологія

Технологія проведення шугаринга - дуже проста. Потрібно знежирити шкіру, а потім за допомогою шпателя нанести на шкіру липку цукрову масу. Наносити масу потрібно проти росту волосся, а прибирати - за зростанням. Час проведення процедури є індивідуальним, залежить від рослинності на тілі. Але, як показує практика, більшості жінок вистачає від півгодини до години, щоб цілковито позбутися від зайвого волосся на тілі.

Догляд після процедури

Після процедури краще скористатися спеціальним постепіляційним кремом, який заспокоїть шкіру і продовжить отриманий результат. Кілька днів після процедури потрібно ретельно зволожувати шкіру. Запорукою успіху є правильний вибір пасти. Якщо ви придбаєте дійсно якісний продукт, то отримаєте ідеально гладку шкіру без прикладання великих зусиль. Новачкові краще скористатися готовою пастою, а не готувати її самостійно, адже в питанні її приготування також є свої нюанси.