Тріо для бездоганного макіяжу - розсипчаста, компактна та крем-пудра

Тріо для бездоганного макіяжу - розсипчаста, компактна та крем-пудра

Майстерний макіяж підкреслює красу, приховує недосконалості, є невід'ємною частиною індивідуальності жінки. Ефект залежить від майстерності нанесення косметики та самих декоративних засобів. Наприклад, правильно підібрана пудра вирівняє тон, закріпить макіяж, зробить шкіру матовою, не перетворюючи при цьому обличчя в порцелянову маску. Різні види тонуючих засобів виконують різні функції: коректують риси обличчя, виділяють певні ділянки, матують або надають блиску, зволожують або підсушують. Тому від вибору кремоподібної, компактної або розсипчастої пудри залежить естетичність та здоров'я шкіри.

На сьогоднішній день виробники пропонують різні форми випуску пудри:

  • Компактна - пресована, випускається в невеликій упаковці, тому її зручно носити з собою. Часто оснащена дзеркальцем та спонжем для комфортного використання де б не було.
  • Розсипчаста - пудра дрібнодисперсної текстури для найбільш природного ефекту. Засіб лягає тонким шаром, не підкреслює зморшки та лущення шкіри. Наноситься спеціальним пензлем або пушком.
  • Крем-пудра - кремоподібний засіб з дуже щільною текстурою. Відмінно приховує недосконалості шкіри, але не підходить для щоденного застосування: через щільність покриття може забивати пори. Часто містить зволожуючі добавки.
  • Пудра-метеорит - випускається у вигляді кульок різних відтінків. Коригує тон шкіри.

Крім форм випуску, пудри розрізняються ефектами:

  • Матуюча - частинки засобу абсорбують шкірний жир, завдяки чому шкіра довгий час зберігає естетичну матовість.
  • Транспарентна - безбарвна пудра, використовується для закріплення макіяжу та матування. Підлаштовується під відтінок шкіри або тональної основи.
  • Мінеральна - виготовлена з натуральних компонентів. Матує, не забиває пори і містить антибактеріальні добавки, тому відмінно підходить для використання в теплу пору року і дівчатам з жирною, схильної до утворення недосконалостей і чутливою шкірою.

Для того, щоб знайти підходящу пудру, визначитеся який ефект ви хочете отримати в кінцевому результаті. Уважно прочитайте опис продукту, склад і, по можливості, ознайомтеся з відгуками інших покупців цього товару. Необхідно враховувати такий параметр, як відтінок - підбирайте засіб максимально відповідне кольором шкіри або на тон світліше. І щоб не додати собі проблем по догляду, обов'язково звертайте увагу на те, для якого типу шкіри призначена та чи інша «чарівна баночка».