Як підібрати колір волосся

Як підібрати колір волоссяНапевно, Ви не раз задавалися питанням, в який колір пофарбувати волосся, щоб вигідно підкреслити Ваші природні дані. Вам захотілося стати блондинкою, але як дізнатися, який відтінок більше підійде – холодний попелястий або золотистий пшеничний?

Або Ви хочете додати яскравих нот до свого образу, але якій фарбі для волосся надати перевагу: морозній чи золотистому каштану? Вся справа у Вашому кольоротипу!

Що таке кольоротип?

Кольоротип – це поєднання кольору очей, відтінку шкіри та натурального кольору волосся.

Прийнято вирізняти чотири кольоротипи: Зима, Літо, Весна та Осінь, в залежності від того, які кольори переважають у зовнішності – темні чи світлі, холодні або теплі. Наприклад, Зима та Літо — це холодні кольоротипи, а Весна й Осінь – теплі.

Визначайте свій кольоротип та сміливо обирайте відповідний йому колір з палітри.

Ви можете змінити ...свій кольоротип. Але важливо пам'ятати одне правило: змінювати свій вигляд з теплого кольоротипу можна тільки на теплий, і з холодного – на холодний. Можна перетворитися з Літа на Зиму, і навпаки. А Весна може обернутися Осінню.

Як визначити свій кольоротип?

Експериментальний спосіб визначення кольоротипу.

1. Зберіть волосся в хвіст

2. Сядьте біля вікна

3. Візьміть тканини наступних кольорів:

Як визначити свій кольоротип

4. Прикладайте різні кольори тканин до обличчя та дивіться, як ви виглядаєте.

Відповідні кольори визначити легко: на їх тлі обличчя виглядає свіжим і відпочившим. Якщо ж колір підкреслює всі недоліки або обличчя виглядає нездоровим – це не Ваш колір.

Пам'ятайте про це, коли будете вибирати колір фарби для волосся.

Вибираємо ваш кольоротип за описом

Визначте свій кольоротип за кольором очей, волосся та відтінку шкіри, дізнайтеся, який колір одягу Вам підійде, а головне – в який колір пофарбувати волосся, щоб підкреслити Вашу природну красу!

Кольоротип Літо

Найпоширеніший в Україні кольоротип, який легко впізнати за блідою або оливковою шкірою, але обов'язково прохолодного відтінку. Навіть після спекотного літа вона покривається лише ледь вловимою засмагою. Волосся – від світло-русявого до каштанового. Нерідко від природи мишачого кольору, в дитинстві зачасту світло-русяве, з роками темнішає, набуваючи попелястого відтінку. Очі – сіро - або зелено-блакитні, але іноді зустрічаються горіхові.

Одяг для кольоротипу Літо

Димчасті пастельні тони: блакитний, бузкові. Вам підходять всі відтінки синього — від небесно-блакитного до оксамитово-синього.

Макіяж для кольоротипу Літо

Залежно від кольору очей: сіро-блакитні очі добре підкреслять бежеві, сіро-коричневі та блідо-рожеві відтінки тіней. Сіро-зелені очі відмінно поєднуються з бузковими та сірими тінями, до очей кольору лісового горіха підійдуть бежеві та фіолетові відтінки. А для губ можна обрати помаду або блиск в діапазоні від світло-рожевого до ніжно-коралового кольору.

Колір волосся для кольоротипу Літо

Вам буде легко обрати правильний колір волосся серед широкої гами відтінків холодного блонда, стримані русяві відтінки та горіхово-шоколадні тони.

Кольоротип літо

Кольоротип Зима

Шкіра дівчини-Зими може бути як фарфорово-білою, так і оливковою, блідою, без рум'янцю та завжди з голубуватим відливом. Волосся - темно-каштанове або синювато-чорне, а очі мають яскравий насичений колір: сірий, блакитний або карий.

Одяг для кольоротипу Зима

Вам підійдуть контрасти: білий та чорний, темно-синій та блакитний. Ваш гардероб може містити колір фуксії, фіолетовий, бордовий та чорний. Насичені яскраві кольори тільки відтіняють благородну блідість шкіри та яскраві очі.

Макіяж кольоротипу Зима

Синій, сірий, смарагдовий, сріблястий та димчастий макіяж для очей – підійде більшості зимовим красуням. На завершення образу - бузково-рожева помада, або глибокий червоний для ефектного виходу в світ.

Колір волосся для кольоротипу Зима

Зимові красуні будуть чарівні, якщо в якості фарби виберуть темні кольори

Кольоротип зима

Кольоротип Весна

Ваша шкіра світла або прозора, з відтінком слонової кістки або бронзовим відливом. У жінок цього типу зазвичай світле, пшенично-медове волосся, а очі - сині, зелені або горіхового відтінку.

Одяг кольоротипу Весна

Вам підійдуть свіжі кольори молодої природи: салатовий, аквамарин – всі відтінки напівпрозорої води, теплі рожеві, золотисті, персикові тони.

Макіяж кольоротипу Весна

Обирайте пастельні тони в золотисто-бежевій гамі. Персиково - рожевий блиск для губ – Ваш ідеальний компаньйон. А для вечірнього виходу можна спробувати коралово-червону помаду.

Колір волосся для кольоротипу Весна

В якості кольору фарби для волосся краще обирати теплі відтінки.

Кольоротип весна

Кольоротип Осінь

Ваше волосся сяє золотом або міддю. Ваша шкіра або прозоро-біла, з веснянками та легко обгорає на сонці, або смаглява, бежево-золотиста. Очі золотисто-карі, іскристо-бурштинові, зелені з золотими іскрами, але можуть бути й сіро-блакитної гами.

Одяг для кольоротипу Осінь

Найкраще черпати натхнення у природи, для Вас вся палітра золотої осені – від охри до багрянцю. Власницям зелених очей можна доповнити гардероб смарагдовими відтінками. А відтінки шампанського, крем-брюле та слонової кістки підійдуть в будь-якому випадку.

Макіяж для кольоротипу Осінь

Бежеві, мідні, пісочні, кавові - вибирайте будь-які тіні золотисто-шоколадної палітри. Використовуйте помаду на тон темніше тіней або спробуйте червону з помаранчевою ноткою. Ви будете засліплювати!

Колір волосся для кольоротипу Осінь

Вам ідеально підійдуть яскраві та «смачні» відтінки.

Кольоротип осінь