Як підібрати вечірню сукню на весілля

Як підібрати вечірню сукню на весілля

Це питання актуальне у 90% дівчат! Численні фотосесії, на яких будуть зображені всі присутні на весіллі, збережуть спогади та емоції на довгий період. Виглядати на такому заході гідно та стильно, не складе особливих труднощів, якщо дотримуватися кількох нехитрих правил моди.

Кожне весільне свято, якщо воно не відрізняється особливою екстравагантністю та спеціально продуманим стилем, має ряд певних вимог до дрес-коду гостей. Особлива увага на весіллі природно, буде прикута до молодят, саме тому, родичам та запрошеним, не варто виділятися занадто яскравими образами і вбранням. Класична довжина сукні для всіх масових заходів - міді, тобто - трохи нижче колін жінки. До речі, якщо ви шукаєте вечірню сукню в Харкові, то вам легко і просто буде зробити свій вибір, просто перейшовши на сайт http://www.svadebka.com/catalog/vechernie-platya.htm.

Фасон вечірніх суконь

Збираючись на церемонію одруження, гостям слід уточнити особливості дрес-коду. Фасон вечірніх суконьЯкщо молодята мають конкретні побажання до фасону суконь запрошених, вони обов'язково говорять про це заздалегідь. Дізнайтеся, як можна більше інформації про майбутнє свято, в яких тонах буде вбрання нареченої та нареченого, як планується декорувати зал для святкування, якщо такий буде. Щоб гармонійно вписатися в загальну атмосферу весілля, потрібно виглядати відповідно до розмаху заходу.

Прийнято вважати, що у день весілля, довге вбрання може дозволити собі тільки наречена, її свідки та гості мають обирати класичну довжину, але бувають і виключення. Щоб не затьмарити собою наречену і не потрапити в незручне становище, запитайте її заздалегідь, чи доречною буде, обрана Вами сукня на святі. А краще, покажіть її.

Нейтральні кольори - чорний, білий та сірий, добре виглядають в будь-якій ситуації. Але день одруження - особливий випадок і можна імпровізувати з більш яскравими та насиченими кольорами.

Уникайте занадто відвертих фасонів сукні, особливо якщо вона до того ж, декорована великою кількістю страз або каменів.

Якщо віра, обстановка та менталітет молодят дозволяє одягнути сукню з оголеними плечима, вибирайте стильні, але одночасно розкішні моделі. Але якщо пара планує в день одруження провести церемонію вінчання, Вам слід подбати про болеро або піджак, щоб виглядати в церкви доречно.

Колір вечірньої сукні та її фактура

Не дивлячись на те, що на весіллі біле вбрання є прерогативою головної персони дня - нареченої, в наші дні, не всі дівчата та жінки обирають сукні такого кольору. Це може бути пов'язано з причиною повторних шлюбів або з особистих міркувань нареченої. Погодивши згадані нюанси дрес-коду з нареченою, Ви можете й самі одягатися у сукню білого або молочного кольору, підкресливши свою талію широким поясом.

Підбираючи для себе довге кольорове плаття, зверніть увагу на красивий, але непомітний колір морської хвилі. Він підкреслює благородство своєї власниці, а розкішний шлейф з легкої тканини, дозволяє прийти в такій сукні на захід високого рівня і не залишитися в тіні.

Щоб підкреслити фігуру і не акцентувати на собі увагу за рахунок великої кількості прикрас, гостя весілля, може підібрати для себе і яскраву сукню, модного та глибокого кольору індиго.

Молодіжні весілля з оригінальним вбранням наречених, часто виходять за рамки класичних норм. Юні дівчата вважають за краще міні-сукні, демонструючи свою свіжість та красу, також і гостям дозволяється обирати аналогічне вбрання, щоб не виділятися з колективу зайвою суворістю та скромністю. Розкльошені сукні з гіпюрною сіткою поверх атласної тканини або мереживом, виглядають стильно і урочисто.

Весілля, як і фінансові можливості молодят та їхніх гостей, бувають різні. Якщо Ви обізнані про стримане свято в сімейному вузькому колі, проявіть повагу і вдягніть сувору класичну сукню, яка виглядає святково, але непомітно.

Щоб зробити правильний вибір вечірньої сукні, в цілому, врахуйте побажання та вимоги нареченої, а також, зверніть увагу на власний комфорт в обраній моделі, адже Вам належить провести в цьому вбранні цілий день, радіючи щастю близьких людей.