Як правильно брити ноги

Як правильно брити ногиПозбавиться від неестетичного волосяного покриву на ногах раз і назавжди мріють багато жінок, проте простого і недорого способу це зробити, вчені ще не придумали (лазерна епіляція не рахується). Тому для більшості жінок звичайний прилад для гоління і ранкове гоління досі є звичною процедурою. Однак як правильно брити ноги знають далеко не всі, покладаючись на своє чуття та інтуіцію. Сьогодні мова піде про секрети жіночого гоління.

Як правильно брити ноги: краса та її жертви

Статистика стверджує, що чоловіки цінують в жінці красу ніг практично также високо, як і красиві груди. А що означає красиві ноги? Це гладка доглянута шкіра. Тому одне з найважливіших завдань кожної красуні вчасно провести процедуру депіляції і не допустити подразнення після гоління на ногах. При дотриманні елементарних правил проведення процедури ви можете розраховувати на хороший результат.

Правильно брити ноги сучасна дівчина навчається з молодих років, а на допомогу їй в цьому приходить ціла індустрія краси: спеціальні бритвені верстати для жінок, м'які гелі для гоління, заспокійливе молочко та ін.. Головне, не загубитися в цьому океані різноманітності і зробити правильний вибір.

Бритва для гоління ніг

Жіночий верстат відрізняється від чоловічого лише витонченим дизайном і більш рухомою головкою. Це забезпечує легке ковзання по шкірі, повторює всі вигини жіночого тіла і зводить до мінімуму ймовірність порізів. Лез на жіночому верстаті, так як і на чоловічому, від двох до чотирьох. Однак особливий вплив на гладкість гоління надає не їх кількість, а їх гострота. Бритися тупою або застарілою бритвою, означає тільки шкодити шкірі.

Скраб для шкіри.

Для процедури підготовки шкіри знадобиться будь-який очищуючий та відлущуючий скраб. Він дозволить видалити відмерлі клітини епідермісу і запобігти попаданню бруду в волосяний фолікул.

Гель для гоління ніг.

Наноситься на вже оброблену шкіру, роблячи процедуру гоління ще легше і майже приємною. Можна використовувати і чоловічий гель, але жіночі зазвичай пахне приємніше.

Крок за кроком

Найкраще брити ноги вранці, після теплого душу або ванни, коли шкіра стала м'якою та податливою. Спочатку наносимо на шкіру трохи скрабу і ретельно очищуємо її. Якщо немає скрабу, то можна скористатися звичайним гелем для душу і жорсткою мочалкою. Потім обполіскуємо і наносимо на ділянки гоління рівномірним шаром гель або мус. Все, можна приступати. Щоб гоління ніг не перетворилося в цирковий номер або нещасний випадок, краще не балансувати, а присісти на край ванни і поставити оброблювану ногу на протилежний край.

У тому, як правильно брити ноги бритвою, розходяться навіть фахівці. Одні кажуть, що в жодному разі не можна бритися проти напрямку росту волосся, це може пошкодити фолікул (корінь волосини) і стати причиною подразнення. Інші стверджують, що при голінні за напрямком росту волосся ефективність бритви знижується вдвічі, і доводиться обробляти одну й ту ж ділянку шкіри як мінімум двічі. Починати гоління краще від стопи і закінчувати на стегнах (багато голять лише нижню частину ніг, випускаючи з уваги зону колін і стегон) В процесі гоління не забуваємо періодично ополіскувати бритву струменем теплої води, щоб вимивались волосинки, які застрягли.

Після того, як всі ділянки ніг стали гладкими, змиваємо з себе залишки піни теплою водою і витираємо ноги насухо. Тепер головне не використовувати спиртових лосьйонів, а лише зволожуючий крем або краще вітамінізований бальзам. При виникненні подразнення можна скористатися гідрокортизоновым кремом і дати ногам відпочити.

Як правильно брити ноги: маленькі хитрощі.

Не можна забувати, що швидкість росту волосся закладена генетично. У когось волосинки після гоління Як правильно голити ногивідростають повільно – тиждень чи більше, а у когось всього за один-два дні. Тому приймаючи рішення, як часто брити ноги, орієнтуйтеся не на поради жіночих журналів, а на індивідуальні особливості свого організму.

Не намагайтеся йти супротив природи. Чим частіше ви голите ноги, тим більш густою стає рослинність. Тому якщо ви є щасливою володаркою легкого невидимого волосяного покрову, не беріть в руки бритву без особливої необхідності, а області колін та стегон краще не торкатися взагалі.

Запам'ятайте золоте правило гоління – «максимум двічі». Якщо після першої спроби непотрібні волосинки ще залишилися, можна провести бритвою по цьому місцю лише одноразово. Після третього дотику бритви ви гарантовано отримаєте роздратування шкіри.

Особливої уваги потребує гоління ніг на відпочинку або перед відвідуванням басейну або аквапарку. У таких випадках брити ноги потрібно мінімум за 24 години до водних процедур. Морська або оброблена хімічними речовинами вода негативно впливає на свіжовиголену шкіру, провокуючи появу видимих і пекучих червоних цяток.