Як правильно обрати салон краси: 10 порад

Як правильно обрати салон краси: 10 порад

Добрий салон краси завжди надає клієнтам трохи більше, ніж вказано в переліку проведених процедур. Адже важливим є не тільки результат, але й настрій, а також загальне враження від закладу. За таким принципом працює салон краси salonversal.dp.ua. Якщо ж ви хочете знайти відповідний комплекс у своєму місті, варто прислухатися до рекомендацій фахівців і досвідчених клієнтів.

 

5 порад від професіоналів

Співробітники салонів краси рекомендують звертати увагу на наступні моменти:

  • Кваліфікація майстрів. Важливо, щоб фахівці постійно відвідували майстер-класи, удосконалювалися, впроваджували нові методики і розширювали спектр своїх можливостей.
  • Використовувана косметика. У салоні мають застосовувати тільки продукцію з професійних лінійок від надійних брендів. Якщо кошти обмежені - варто триматися від такого закладу подалі.
  • Дотримання прав клієнта. Багато салонів буквально нав'язують процедури або покупку косметичних засобів - це неправильно. Вам можуть порекомендувати що-небудь, але не змушувати купувати.
  • Проведення майстер-класів. Це важливий показник, який демонструє, що фахівці досить кваліфіковані, щоб навчати колег.
  • Дотримання правил антисептики та гігієни. Це професійний стерилізатор, робота в рукавичках і масці (за необхідності), кілька наборів інструментів і т. д.

Як знайти "свій" салон краси

Корисна порада: якщо майстер не дотримується правил гігієни і не використовує рукавичок - варто відмовитися від процедури і відправитися до іншого салону. Адже через нестерильні інструменти та відкриті руки передаються різні захворювання!

5 порад від клієнтів

Постійні відвідувачки салонів також зібрали кілька обов'язкових вимог до закладів:

Поради від клієнтів з вибору салону

  • Наявність професійної косметики в продажу. Так, на salonversal.dp.ua ви знайдете засоби від відомих брендів: Suda, Lakme і Expertico TICO Professional. Повірте, гідні виробники не співпрацюють із закладами низького рівня.
  • Інформація «з перших вуст». Основним фактором є чутки. Це рекомендації від знайомих, інформація з жіночих форумів та відгуки в мережі. До таких відомостей варто прислухатися.
  • Загальна атмосфера. Салон повинен привертати до релаксації й відпочинку. Свіжий ремонт, гарний інтер'єр, комфортабельні крісла та диванчики для очікування - важливі показники статусу закладу.
  • Ввічливий персонал. Всі співробітники мають дотримуватися правил професійної етики. Це посмішка, м'який тон, делікатне спілкування, уточнення нюансів та побажань клієнта - ви маєте залишитися задоволені і процедурою, і самим відвідуванням салону.
  • Інформація. Майстер повинен розповісти про процедуру, попередити про можливі побічні ефекти, уточнити про наявність протипоказань. Такі моменти убезпечать вас від неприємних наслідків.

Салони краси

Як бачите, вибрати салон краси не так вже й складно. Детальніше про критерії підбору і про специфіку проведення різних процедур можна дізнатися, відвідавши цей сайт. Тут інформацією діляться професіонали.