Як проходить лазерна епіляція ніг

Втомилися від постійного подразнення на шкірі та врослого волосся після його видалення? Лазерна епіляція ніг позбавить вас цієї проблеми. Ця процедура вигідно замінить коротко ефективне гоління та болісні ваксинг, шугарінг, епілятор тощо. Під час лазерної обробки шкіри ви відчуєте лише легке поколювання, а епідерміс залишиться приємним на дотик і гладким на довгі роки.

 Лазерна епіляція ніг

Процедура проводиться швидко, не дивлячись на велику зону, і займає 60–90 хвилин. Ціна лазерної епіляції ніг залежить від об’єму роботи, статі та обраної студії і у середньому складає від 180 грн. Ви можете записатися на лазер ніг повністю або до колін, пальців, тільки колін, стегон.

Підготовчий етап

 Підготовка до лазерної епіляції ніг

Як і будь-яка інша косметологічна процедура, лазерна епіляція волосся на ногах починається з огляду та консультації. Для того, щоб підібрати правильний тип лазера та його інтенсивність, на початку косметолог визначає тип волосся, його жорсткість та колір. Якщо клієнт має занадто світлі волоски без пігменту або сивину в місці епіляції, майстер повідомляє, що з таким волосяним покривом апарат не працює. Справа в тому, що дія діодного лазера спрямована саме на пігмент кольору меланін. Тому, якщо він зовсім відсутній, процедура буде неефективною. Також на цьому етапі спеціаліст уточнює, чи є у вас протипоказання. До них належать:

  • будь-які онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • запалення шкіри (псоріаз, екзема тощо);
  • варикозне розширення вен;
  • гепатити В і С;
  • ішемія серця;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • гемофілія (порушення згортання крові та коагуляція).

 Також варто повідомити косметологу, коли приймаєте якісь ліки. Якщо нічого із зазначеного не виявлено, починається лазерна епіляція гомілок або всіх ніг повністю.

Як проходить процедура

 Процедура епіляції ніг лазером

Після того, як вирішено всі підготовчі нюанси, клієнт влаштовується на кушетці та одягає захисні окуляри для очей. Зона видалення волосся очищується та обробляється спеціальним гелем для кращого ковзання апарату. Майстер починає робити імпульси вибраним типом лазеру. Промінь проникає у волосяну цибулину, нагріває її та руйнує, що призводить до подальшого випадання волосків. Зазвичай після першої обробки зникає до 30 % волосяного покриву.

Щоби позбутися всіх волосків на ногах, знадобиться в середньому 6–10 сеансів для жінок та 7–12 для чоловіків. Друга процедура назначається через місяць після першої, а до кожного наступного періоду додається тиждень. Тобто третій сеанс потрібно відвідати через 1 місяць та 1 тиждень, а четвертий — 1 місяць і 2 тижні.

Завершальний етап

Коли обробка шкіри закінчена, косметолог видаляє залишки гелю, наносить заспокоюючі засоби та проводить консультацію стосовно догляду за шкірою.