Як вибрати хорошого косметолога і не стати жертвою реклами?

Як вибрати хорошого косметолога і не стати жертвою реклами?Косметолог - це не той, хто закінчив триденні курси, і вже тим більше не той, хто пройшов курс онлайн. Якщо серйозно, то косметолог повинен мати медичну освіту. Як мінімум, середню медичну, а краще вищу з дерматології. Після чого буде потрібно ще час на перепідготовку з косметології.

Але і на цьому освітня частина косметолога не закінчується. Хороший косметолог навчається весь час і підвищує свою кваліфікацію на різних курсах, майстер класах та семінарах.

Важливим, звичайно, є не тільки освіта, а й естетичний смак та художній. Зрозуміло, що поняття краси для всіх різне. Тож для когось губи на все обличчя - вершина естетики, а хтось вміло підкреслює те, що дано природою. Саме тому у лікаря косметолога має бути вміння підкреслити красу клієнта, а не зробити з нього модний тренд. І потім вже, як у пісні «я тебе зліпила з того, що було».

Як вибрати гарного косметолога?

Не відходячи далеко від лірики, поділимося з вами рекомендаціями, на що варто звернути увагу під час вибору косметолога:

  • Освіта, про яку ми писали вище. Якщо маску на обличчя може накласти і просто косметолог, то ін'єкційні процедури може робити тільки лікар-косметолог. Тому приділіть цьому пункту особливу увагу.
  • Досвід також має значення. Навряд чи випускник з роком практики буде таким же досвідченим, як людина з 15 річним стажем. Але тут є свої нюанси, тому на один тільки досвід дивитися не варто. Адже і за 3 роки можна стати хорошим фахівцем, якщо навчатися і розвиватися.
  • Відгуки - це те, що має велике значення. Не важливо, від знайомих або з інтернету, головне, щоб від реальних клієнтів.
  • Фото - зараз майже кожен косметолог, який себе поважає, має професійну сторінку в соціальних мережах, де показує свої роботи. Якщо таких немає, то це теж може насторожити.
  • Охайність і чистота - до того ж в усьому - і в зовнішньому вигляді і на робочому місці. Повірте, косметологія - це не те місце, де можна дозволити собі не дотримання правил асептики і антисептики.
  • Спілкування має бути комфортним. Навіть якщо косметолог дуже крутий, але ви відчуваєте себе не комфортно поруч з ним, він акцентує увагу не на вашу проблему і сипле медичними термінами - йдіть геть і не катуйте себе.

Знайти гарного фахівця в будь-якій сфері не просто. Але знайти хорошого косметолога для жінки вкрай важливо. Адже від цього буде залежати стан її шкіри і зовнішній вигляд в майбутньому, а значить в руках косметолога лежить і ваша молодість шкіри.

Якщо ви шукайте гарного фахівця, то сервіс MyBeauty вже зробив це за вас. В одному місці зібрані кращі косметологи Києва. Тут ви можете відсортувати їх за районами, побачити ціни, відгуки та рейтинги. І записатися в пару кліків онлайн. Не прогавте свій шанс знайти свого фахівця краси.