Як зробити брови густими?

Не всі можуть похвалитися ідеальними від природи бровами. Коли вони погано ростуть і не піддаються укладці, доводиться щодня малювати волоски й застосовувати гель для фіксації. Та якщо заздалегідь подбати про зовнішність, не знадобиться витрачати на це час і сили. Правильний догляд за бровами зовсім нескладний.

Етапи домашнього догляду

Процес покращення стану брів починається зсередини. Необхідно подбати про організм загалом. Упевнитися, що баланс корисних мікроелементів у нормі й лише після цього переходити до зовнішніх маніпуляцій.

Як зробити густі брови

Одна з найважливіших серед них — використання якісних засобів. Професійні олії, сироватки, гелі та кондиціонери цілком здатні замінити дорогі салонні процедури. Щоденний догляд має включати продукти, спрямовані на зростання і зміцнення. 

У продажу представлені різноманітні косметичні продукти, до складу яких входять натуральні рослинні екстракти й інші компоненти, що захищають шкірний покрив під бровами, зволожують його, протистоять подразненням і передчасному старінню.

Щоб помітити результат швидше, варто спробувати кондиціонер RevitaBrow Advanced від RevitaLash Cosmetics. Гіпоалергенна формула містить пептиди, ліпіди й біотин, що вже з першого використання роблять волоски сильнішими, густішими й об'ємнішими. Наносячи невелику кількість засобу кожен день, з часом можна відростити ідеальні брови.

Не менш важлива корекція. Варто витратити час та надати бровам форму, що ідеально підкреслить красу обличчя. На їх фоні більш виграшні риси стануть помітнішими, а те, що хочеться приховати, вийде згладити.

За умови дотримання перших двох кроків укладка майже не потрібна. Густі брови будуть рости охайно, рівномірно, добре тримати форму.

Кондиціонер для брів

Секрети густоти й сили брів

Є ще декілька способів домогтися здоров’я брів:

  • надання їм максимально природного вигляду;
  • хороше очищення шкіри;
  • якісна декоративна косметика.

Натуральність завжди виявляється вдалим рішенням. Достатньо підібрати найбільш комплементарні лінії та вчасно вищипувати волоски пінцетом. Якщо ті занадто тонкі, зручніше видаляти їх за допомогою пасти для шугарингу або нитки. Якщо брови невдало вищипані, потрібно дати їм час відрости. За пару місяців проростуть навіть найбільш непомітні волоски.

Підібрати форму для конкретного типу обличчя допоможе досвідчений майстер-бровист. Та зробити це можна й самостійно.

Для цього потрібно прокреслити на обличчі три лінії до брови:

  • точка початку – від крила носа прямо вгору;
  • вигин – від центру підборіддя через зіницю;
  • місце закінчення – від носа через зовнішній куточок ока.

Пори на тонкій шкірі під бровами легко закупорюються, через що волоски випадають. Її не варто перевантажувати декоративними продуктами. Щільний тональний або жирний денний крем краще одразу прибирати. Надлишки засобу зручно знімати ватною паличкою. Також важливо не забувати про брови під час очищення пінкою або тоніком.

Секрети густих брів

Слід фарбуватися якомога акуратніше. Догляд буде неефективним, якщо постійно травмувати брови надмірно твердим олівцем або фіксувати гелем, що сушить шкіру. Варто уважно вивчати склад і властивості всіх засобів у косметичці. Продукти зі спиртом, парабенами, фталатами та ВНТ у складі шкідливі для ніжного епідермісу навколо очей.

Догляд дає явний ефект, тільки якщо використовувати ці методи регулярно. Сироватка для брів, своєчасне вищипування волосків та очищення шкіри вимагають не так багато зусиль. Але дають приголомшливий ефект: густі виразні брови, що підкреслюють красу обличчя.