Який манікюр зараз в тренді: що радять професіонали?

Нігтьова індустрія не стоїть на місці, а розвивається семимильними кроками. Дизайнери, співробітники салонів, б'юті-компанії щорічно задають тон в кожному новому сезоні. Дізнайтеся, який манікюр зараз в тренді, і ви завжди будете на висоті.

Який манікюр зараз в тренді?

Які кольори вважаються наймоднішими?

Дизайн манікюру починається з відтінку лаку. Від сезону до сезону мода на колір змінюється. Цього року б'юті-індустрія рекомендує використовувати наступну гаму:

 • нюд (відтінки від бежевих до світло-коричневих)
 • рожеву (вітаються ніжні кольори);
 • чорний (рекомендується використовувати для створення контрастного манікюру);
 • бордо (винні відтінки).

Майстри нігтьового сервісу радять віддавати перевагу світлим нюдовим відтінкам для повсякденного носіння. Такий манікюр пройде навіть суворий офісний дрес-код, буде актуальним на ділових зустрічах. Руки будуть виглядати доглянутими та красивими.

У новому сезоні фахівці не рекомендують захоплюватися кричущими кольорами лаків. Вони будуть доречні лише на вечірках або відпочинку. Якщо хочеться виділитися з натовпу, зіграйте на контрасті. Використовуйте в манікюрі яскраві та нюдові лаки.

Класичний червоний відтінок у цьому сезоні майстри не шанують, але й не забороняють його використовувати. Головне, щоб він поєднувався з образом і не додавав дисгармонії. Наносити червоний лак краще на довгі нігті, тоді він буде виглядати більш ефектно.

Яка форма нігтів в тренді?

У минулому році квадратні нігті вважалися наймоднішими. Зараз вони відходять на другий план. На зміну приходить овальна форма. На думку майстрів нігтьового сервісу, вона виглядає елегантно, підходить для будь-яких типів нігтів і дозволяє підкреслити їх переваги.

Яка форма нігтів в тренді?

Більш того, овальна форма більш зручна у використанні і побуті. З нею простіше виконувати професійні і домашні обов'язки. Нігтики будуть менше чіплятися і заламуватися.

Французький манікюр знову в тренді

Цей різновид манікюру доречний в будь-якій ситуації. Однак деякі модниці вважають його нудним. У цьому сезоні дизайнери вдихнули у нього нове життя. Однак це не означає, що можна сміливо використовувати непоєднувані відтінки. Навпаки, майстри рекомендують зупинитися на класичному різновиду френча - нанести безбарвний шар лаку, а кінчик декорувати білим або молочним.

Щоб перетворити руки, рекомендується декорувати манікюр. Для того можна використовувати:

 • блискітки (наносяться на 1-2 нігтя в мінімальній пропорції);
 • стрази (декоруються малюнки, лінії, розставляються акценти);
 • орнамент (оформляється 1-2 нігтя).

Завдяки таким рішенням нудний френч перетворюється. Руки виглядають зовсім по-іншому, більш витончено і елегантно, привертають увагу оточуючих, викликають захоплення. Жінка відчуває себе впевнено і розкуто.

Французький манікюр знову в тренді

Які малюнки в тренді?

У новому сезоні вітається спокійний дизайн нігтів. Однак це не означає, що б'юті-індустрія проти малюнків. Зараз в тренді наступні варіації:

 • Флораль (квіти, листочки, фруктові мотиви);
 • геометрія (трикутники, ромби, хитромудрі фігури);
 • плавні лінії (малюнки у вигляді пера, диму);
 • написи (бренди, популярні імена, назви рок-груп).

Пам'ятайте, агресивні орнаменти залишилися в минулому. У цьому сезоні немає необхідності розмальовувати кожен нігтик. Досить нанести малюнок на 1-2 пальця, щоб бути в тренді.

Глянець чи матовість: що краще?

Майстри в цьому сезоні не вибагливі до текстур. У моді і матові, і глянцеві лаки. Ви можете використовувати будь-який варіант і не прогадаєте. Головне в цьому випадку доречність.

Якщо ваш образ вимагає використання глянцю, не експериментуйте. Оберіть відповідний тон, і ви будете ідеальні. Деякі майстри використовують в манікюрі одночасно 2 текстури. Однак спочатку треба визначитися, яка з них буде базовою, а потім беріться за роботу.

Ідеальним варіантом стане, якщо ви пофарбуєте всі нігті крім безіменного у глянсовий лак, а останній - в матовий. Експеримент буде вдалим, якщо відтінки покриття будуть гармоніювати між собою.

Чи в тренді омбре?

Цей тип манікюру протягом декількох сезонів тримав пальму першості. Однак в цьому році тенденція пішла на спад. Деякі майстри пропонують клієнткам омбре, і це не вважається моветоном.

Щоб бути в тренді, вибирайте космічні відтінки. В цьому випадку ефект буде приголомшливим. На ваших нігтиках буде лежати зоряний пил, вони будуть привертати увагу оточуючих. Однак пам'ятайте, що найбільш виграшним омбре виглядає на довгих нігтях, для коротких виберіть інший тип манікюру.

Нігтьова індустрія постійно пропонує жінкам щось нове. У цьому сезоні в тренді пастель. Обирайте спокійні тони, а щоб виділитися з натовпу прикрашайте нігті стразами, малюнками, але помірно, тоді вам ніхто не дорікне у відсутності смаку.