Засоби проти випадіння волосся: що краще обрати?

Засоби проти випадіння волосся

Випадіння волосся – цілком нормальний фізіологічний процес. Щодня ми втрачаємо щонайменше 150 волосин. У більш зрілому віці втрата волосся відбувається більш інтенсивно. Це пов’язано із гормональними змінами, зокрема – зниженням рівня естрогену. Проте, якщо втрата аномальна, є привід для занепокоєння. Пройдіть простий тест: не мийте голову близько 2-3 днів, потягніть за кінчики волосся; якщо у долонях залишилося щонайменше 5 волосин – час звернутися до фахівців. Дізнавшись причину, лікар призначить необхідні процедури, а також порадить засоби проти випадіння волосся.

Про причини випадіння, методи та засоби відновлення густоти та об’єму – далі у матеріалі.

Чому ми втрачаємо волосся?

Причин у цієї патології – безліч. Окрім вікових змін в організмі, спричинити надмірне випадіння волосся можуть стани, пов’язані з дисбалансом у гормональній системі – вагітність, захворювання щитоподібної залози, підвищення рівня тестостерону, який пошкоджує фолікули.

Також патологія може бути результатом впливу таких факторів:

  • надмірні стреси
  • жорсткі дієти, внаслідок яких виникає нестача вітамінів та мінералів
  • прийом токсичних медпрепаратів, які послаблюють імунітет
  • хіміо- та променева терапія

Для відновлення волосся лише корекції раціону та припинення прийому лікарських засобів недостатньо. Бажаного ефекту допоможе досягти лише комплексна інтенсивна відновлювальна терапія для волосся.

Як обрати дієвий засіб проти випадіння волосся

Сучасна індустрія лікувальної косметики створила безліч засобів, котрі здатні досить швидко та ефективно вирішити проблему втрати волосся. Поєднавши передові технології та експертизу фахівців у галузі дерматології та трихології з усього світу, провідні виробники розробили цілі комплекси для відновлення росту волосяних фолікул.

Одними із найбільш ефективних та доступних засобів для боротьби із цими проблемами вважаються продукти, розроблені фахівцями лабораторії Vichy. Усі засоби бренду – від шампунів до концентрованих сироваток – містять інноваційні компоненти, які відновлюють густину волосся у досить короткі строки. Зокрема, радимо спробувати такі продукти:

«Неоженік»

Препарат, в основі формули котрого є молекула стемоксидин 5%. За результатами тестів, після тримісячного використання засобу з’являється до 1700 нових волосин. Як він працює? Цикл життя волосини має три активні фази: ріст, стабілізація та випадіння. У перервах між фазами фолікул перебуває у стані спокою, тобто не функціонує і залишається порожнім. Що довше триває цей період, то більша кількість порожніх фолікулів. У результаті – втрата густоти та об’єму волосся. «Неоженік» має біоміметичну дію, що створює сприятливі умови для правильного функціонування стовбурових клітин та активації росту нового волосся.

«Денсі Солюшнз»

Концентрована сироватка, яка допоможе відновити густоту та збільшити об’єм зачіски. Достатньо лише кілька разів на тиждень наносити засіб на шкіру голови і вже через 6 тижнів результат буде очевидним. Основна дія препарату спрямована на зміцнення коренів та сповільнення процесу випадіння волосин.

«Амінексил клінікал 5»

Лікувальний флюїд для чоловіків та жінок. Засіб допомагає боротися з проблемою втрати волосся комплексно. Молекула стемоксидин 5% та ще 5 активних компонентів вирішують одразу три завдання: зміцнюють корені, відновлюють структуру та живлять шкіру голови. Регулярне використання (по 1 капсулі на день протягом 6 тижнів) дає вражаючі результати.