10 ідей подарунка для дівчинки

Якщо ви зібралися на день народження до маленької дівчинки 7-8 років, то перед вами обов'язково постане питання - а що подарувати? Якщо вас запросили на день народження до дочки ваших друзів, можна ще якось зорієнтуватися. Але якщо це однокласниця вашої дитини? Так, вибрати подарунок стане трохи складніше. Давайте розбиратися, як же порадувати юну леді.

Як правило до 7 років у дитини вже складаються певні переваги і інтереси. Якщо є можливість про ці інтереси дізнатися - це вам тільки на руку. Якщо ж для вас це таємниця, покрита мороком, то давайте орієнтуватися на загальні переваги.

1. Лялька Барбі

Лялька Барбі

Це неустаревающей класика. Лялька Барбі жила, живе і, здається, буде жити вічно. Навіть якщо у дівчинки є вже п'ять таких ляльок, вона з радістю прийме в їх колекцію ще одну. А якщо хочете порадувати її ще більше, то даруєте не тільки саму ляльку, а ще й додаткові аксесуари для Барбі. У дитячих магазинах можна знайти одяг, посуд, кухонний гарнітур - чого тільки немає. Дитина буде в захваті від такого подарунка.

2. Лего для дівчаток

Лего для дівчаток

Так, у Лего є окрема вузьконаправлена ​​лінійка товарів - лего для дівчаток. Кожна дитина мріє про Лего. І це буде не тільки захоплюючий, але і дуже розвиває подарунок.

3. Iграшкова кухня

Іграшкова кухня

Кожна дівчинка мріє стати дорослою як мама, тому всі вони люблять грати у дорослих, а іграшкова кухня для цього підходить як не можна до речі. Чим більше додаткових деталей буде в самій кухні, тим більше буде радості для дівчинки.

4. Гіроскутер

Гіроскутер

Цей подарунок настільки універсальний, що порадує не тільки дитини, але і її батьків. Тільки не забудьте про захисну екіпіровку.

5. Набір біжутерії

Набір біжутерії

Дівчатка - вони адже такі дівчатка! І не важливо, скільки їй - 7 або 37, прикраси люблять всі! Подаруйте юній принцесі набір дитячої біжутерії: браслети, кільця, намиста, сережки. Що стосується сережок, то краще уточнити, проколи у дитини вуха. Якщо немає, то чудово підійдуть кліпси.

6. Набір для малювання

Набір для малювання

У канцелярських або дитячих магазинах ви можете знайти великі набори для малювання, в яких є практично все: фломастери самих різних кольорів, олівці, крейда, фарби. Дівчата, як правило, дуже люблять малювати, тому, такий набір завжди стане в нагоді.

7. Коробка кіндерів

Коробка кіндерів

Ціла коробка киндеров - це ж просто рай! Такий подарунок точно викличе захват у дитини, адже це заповітна мрія багатьох.

8. Гарне плаття

Гарне плаття

Цей подарунок підійде, якщо ви точно знаєте розмір одягу. Дівчата люблять вбиратися і такий подарунок буде дуже до речі.

9. Набір скелетаун

Набір скелетаун

Цей новомодний подарунок викличе у дитини радість від нової іграшки, а також допоможе в його творчому розвитку. У скелетаун входять кілька фігурок, які за допомогою вхідного в комплект гелю, дитина збирає сам. Всі набори відрізняються один від одного і з часом можна зібрати ціле місто зі своїми жителями.

10. М'яка іграшка

М'яка іграшка

М'які іграшки ніколи не виходять з моди, а діти їх як любили, так і продовжують безтурботно любити. Дневочкі особливо люблять плюшевих ведмедів, зайчиків і єдинорогів.

Сподіваємося, що ці ідеї допоможуть вам визначитися з вибором подарунка для маленької дівчинки.