5 головних помилок батьків при виборі брязкальця або підвіски для новонародженої дитини

Навіть найпростіша на вигляд іграшка може бути потенційно небезпечною для вашої дитини. Ось, на що слід звертати увагу, під час пошуку брязкалець або підвісок для новонародженого:

 1. Наявність дрібних деталей, які легко від'єднуються деталей, які дитина може проковтнути.

 2. Перевірте матеріали чохла і наповнювача. Деякі з них можуть виявитися токсичними, викликати респіраторні прояви, алергію або прояви на шкірі.

 3. Вибір на користь тьмяних, пастельних кольорів. Іграшки на першому етапі розвитку повинні бути яскравими - червоними, жовтими, синіми, зеленими.

 4. Перевірте якість пошиття - ніяких гострих елементів і сумнівних швів.

 5. Звертайте увагу на маркування пластика. Низька якість пластика веде не тільки до його швидкої деформації, але і може вказувати на виділення формальдегідів.

Знайти високоякісні і доступні товари для дитини завжди можна на сайті "Всі ціни Києва".

Playgro Іграшка-підвіска Щеня

Підвіска може використовуватися в якості м'якої іграшки. Це різнобарвне щеня, здатне привернути увагу вашої дитини. Окрім приємного на дотик м'якого тільця, має додаткові елементи, які розвивають тактильне сприйняття - на шиї висять 2 колечка-гризунка. Зручний затискач дозволяє легко закріпити іграшку на візку. Якщо потягнути за підвіску, вона з приємним дзижчанням повернеться на колишнє місце. Особливістю можна назвати той факт, що лапки виконані з різнофактурних матеріалів, а вушка шарудять. Підібрати брязкальце або підвіску, можна за посіланням: https://vse.ua/ct/7104/ . Усередині захований дзвіночок.

 • підвіска на ліжечко, в коляску;

 • матеріали - пластик, текстиль;

 • розвиває звукове, тактильне сприйняття.

Середня ціна - 434 грн.

Taf Toys у садку

Ця підвіска має форму м'якої гнучкої спіралі і є справжнім ігровим центром, який можна встановити над ліжечком або автокріслом малюка. Для утримання іграшки в одному положенні на її ремінцях є липучки. На спіральній основі кріпляться різні іграшки. Вони йдуть з підсвічуванням, звуковими, тактильними ефектами. Різнобарвні намистинки тренують зір, а брязкальця слух. У комплекті також є футляр для соски. Така підвіска підійде для дітей з самого народження.

 • підвіска на ліжечко, в коляску;

 • матеріали - текстиль;

 • розвиває звукове, тактильне сприйняття, кольору і форми.

Середня ціна - 627 грн.

Nattou Леопард Лея

Брязкальце від бельгійського виробника Nattou має приємний колір та матеріал на дотик. Всі пластикові елементи заховані усередині м'якого корпусу. Саме за рахунок них створюються цікаві звуки. Зручна форма ідеально підходить для маленьких ручок. Іграшка досить легка, щоб дитина могла грати нею не докладаючи зайвих зусиль. Як і всі іграшки Nattou, "Леопард Лея" - це тільки частина колекції. Тож, за бажання, ви можете доповнити свій асортимент додатковими елементами на одну тематику.

 • брязкальце;

 • матеріали - текстиль;

 • розвиває звукове, тактильне сприйняття, форми.

Середня ціна - 412 грн.

Висновки

Безпека дитини понад усе для кожного з батьків, тому дуже важливо звертати увагу на якість навіть найпростіших предметів в її оточенні. За можливістю, краще віддавати перевагу європейським виробникам, бо стандарти виготовлення їх продукції вищі, ніж в азіатських країнах.