5 критеріїв вибору дитячої демісезонної куртки

5 критеріїв вибору дитячої демісезонної куртки

Якісна демісезонна куртка – гарантія комфорту, безпеки і гарного самопочуття дитини. Тому до купівлі одягу варто підходити максимально прискіпливо. Але асортимент дитячих курток сьогодні неймовірно широкий – як серед них вибрати найліпшу модель? Потрібно орієнтуватися на 5 головних критеріїв, завдяки яким ви зможете оцінити усі принципово важливі особливості демісезонних курток.

Типи матеріалів

Демісезонна куртка має щонайменше два шари. Верхній шар – це зовнішній матеріал. Він повинен бути водостійким, міцним до розривів, приємним на дотик, а також захищати від вітру і легко відпиратися від плям. Таким критеріям відповідають:

  • поліестер;
  • плащівка;
  • нейлон;
  • мембрана. 

Внутрішній шар – це наповнювач. Для міжсезоння варто вибирати легкі матеріали, які не будуть ускладнювати рухи дитини:

  • синтепон;
  • ізософт;
  • холофайбер;
  • файбердаун.

Розмірна сітка

Обов’язково звертайте увагу не тільки на стандартні позначення розмірів літерами чи цифрами, а й на додаткові параметри, які зазначаються виробником. Важливий не тільки зріст, а й довжина рукавів і ширина плечей. Якщо ви неправильно визначите потрібний розмір, дитині буде незручно, і вона не зможе вільно рухатися у куртці.

Вирішивши купувати дитячу куртку онлайн, вибирайте інтернет-магазин, який надає можливість приміряти одяг. Один із таких – Kasta. Тут ви можете замовити доставку одягу до власного відділення магазину і перевірити, чи підходить модель вашій дитині за розміром.  Завдяки цьому ви мінімізуєте ризик невдалої покупки.

Колір і принти

Дизайн куртки має відповідати темпераменту і смакам дитини. Тому, вибираючи одяг, зважайте на думку того, хто буде його носити. Необов’язково купувати для хлопчика виключно сині, сірі чи чорні моделі, бо вони практичні. Сучасні демісезонні куртки для хлопчиків https://kasta.ua/market/kurtki-dlya-malchikov/ можуть бути будь-яких кольорів – дизайнери вже давно відійшли від стереотипів. Аналогічно і з куртками для дівчат – забудьте про монополію рожевого, червоного і жовтого. Дозвольте дитині самій вибрати колір до вподоби, інакше вона не зможе почуватися в куртці комфортно і впевнено.

Додаткові елементи

Бажано, щоб куртка мала каптур, який легко відстібається, – він захистить від вітру і дощу. Також важлива наявність еластичних гумових вставок на манжетах і по нижньому краю одягу – завдяки їм куртка краще прилягатиме до тіла. Не забувайте і про об’ємні зручні кишені, у яких дитина зможе зігріти руки.

Є низка додаткових елементів, які відіграють суто естетичну роль. Наприклад, тут можна вибрати дитячу куртку на дівчинку з ефектною баскою чи поясом. У моделях для хлопчиків такими елементами найчастіше виступають псевдопогони.

Якість фурнітури

Елементи фурнітури мають бути зручними і міцними. Вибирайте куртку з подвійною застібкою – з блискавкою і додатковими кнопками. Бігунок блискавки повинен бути металевим – він прослужить довше, ніж пластмасовий. Якщо куртка купується для дитини віком до 8–9 років, від ґудзиків, шнурівок і хлястиків краще відмовитися, бо у малечі з ними можуть виникати труднощі.