Чому ЛЕГО - кращий подарунок?

Уже багато років кращим конструктором вважається "LEGO". У нього грають і колекціонують і дорослі, і діти, і дівчатка, і хлопчики - всі! Однак основним недоліком ігрових наборів є висока ціна. Не кожен може дозволити придбати "LEGO" в офіційних магазинах і сайтах. Замовити ЛЕГО Ніндзяго можна в інтернет-магазині компанії "Constructors" за вигідними цінами (від 149 грн)!

Чому ЛЕГО - кращий подарунок?

Вчимося граючи: як ЛЕГО розвиває дитину?

У конструкторів є безліч переваг:

  • По-перше, розвиток дрібної моторики. Наприклад, в наборі "ЛЕГО Ніндзяго залізні удари долі" є дрібні деталі. Поки дитина буде збирати конструкцію, вона в той же час розвиває дрібну моторику. Розвинена дрібна моторика - правильна мова, акуратний почерк, розвинене ліва півкуля, багата фантазія
  • По-друге, можливість творити. До кожного набору додається інструкція зборки. Але ви можете створювати інші вироби з цього матеріалу! В Інтернеті є безліч картинок і відеоуроків на цю тему. Це можуть бути склянки для канцелярії, коробочки, вази - все що завгодно! ЛЕГО - це універсальна розвага, яке ніколи не набридне.
  • По-третє, нове хобі. Коли у людини з'являється хобі, він стає більш дисциплінованою і захопленою, знайомиться з однодумцями, пізнає світ і себе через хобі. Тим більше, людині, яка захоплюються чимось набагато простіше підібрати подарунок. У нашому випадку - набори конструктора. Ну а якщо одержувач подарунка є фанатом фільму або книги, ви можете подарувати набір з улюбленої серії! Справжній цінитель творів не відмовиться зібрати інтерпретовану версію улюблених героїв або сцен.
  • По-четверте, декор. LEGO - це завжди гарне доповнення до ремонту кімнати. Поставивши зібраний набір на робочий стіл або полицю, інтер'єр перетвориться, а творіння буде піднімати настрій тим, хто дивиться. Конструктори також цікаво колекціонувати!
  • По-п'яте, гра після складання. Цікаво провести час можна не тільки під час складання конструктора, а й згодом, під час гри в нього. Можна розігрувати готові сцени з оригінального твору, а можна придумувати власні сценарії. За бажання, можна зняти цілий фільм або серіал, використовуючи набір і техніку для зйомки!

Де замовити ЛЕГО?

Замовити оригінальні набори ЛЕГО, аксесуари до них зі знижками можна в інтернет-магазині https://constructors.com.ua/. Детальна інформація про доставку та оплату товарів розміщена на сайті.