Чим зайняти дитину на пляжі і на шляху до нього

ігри для творчості, фантазії та кмітливості

Чим зайняти дитину на пляжі і на шляху до нього

 Коли дорослим вдається викроїти час у щільному робочому графіку і організувати поїздку на море, головна ідея подорожі - відпочинок. Можна годинами лежати на пляжі або повільно прогулюватися, насолоджуючись морськими пейзажами. Але якщо компанію у цій подорожі складають діти, цей план буде «забракований», адже для нерозумної дитячої енергії - це нудно. Як же організувати відпочинок, і які розваги можна придумати на пляжі?

Їдемо до моря

У сезон з транспортом до приморських міст та селищ не виникає складнощів. Можна скористатися власним автомобілем, забронювати квиток на поїзд або поїхати на автобусі. З великих міст регулярно курсують комфортабельні автобуси маршрутом Харків - Бердянськ, з Києва, Дніпра чи Полтави - до Азовського моря. Якщо відправлення призначено на вечір або ніч, проблема розваги вирішується сном, але якщо в шляху необхідно провести кілька годин неспання, але супроводжуючим необхідно подбати про розваги дитини. Так подорож буде наповнена лише позитивними емоціями.

Для цього необхідно взяти не тільки декілька улюблених іграшок (якщо такі є), але й попередньо куплені, нові набори. Бажано, щоб це була не одна лялька, а комплект з декількох: під час рольових ігор подорож мине непомітно.

Не варто брати з собою іграшки, які зможуть завдати шкоди дитині або іншим пасажирам. Це стосується нерфів та іншої іграшкової зброї з «боєприпасами».

Пляжні ігри

Для сенсорного розвитку дитини на морі є головний помічник - пісок. Найпопулярнішою пляжною розвагою вважається зведення пісочних замків. Це захоплююче, цікаво та безпечно. Крім того, немає ніяких жорстких умов та обмежень, а значить, дитина зможе не тільки оздоровитися і вдосталь накупатися, але й розвинути фантазію.

Якщо дитина перебуває в дошкільному віці, то їй будуть цікаві рольові ігри, наприклад в кухаря. З піску можна приготувати різні страви для ляльок або родичів: оформляйте замовлення, а юний кухар виконає всі побажання. Пісочну їжу можна задекорувати черепашками або камінчиками.

Розкопки

Можна уявити себе археологами або піратами, і відправитися на пошуки останків динозаврів або загублених скарбів. Що буде нагородою? Якщо у батьків є можливість, то поки один дорослий купається з дитиною, інший - в суперсекретному місці сховає іграшку, і за допомогою підказок допоможе дитині відшукати її.

Не забудьте взяти з собою на пляж м'яч. Це розширить асортимент розваг: водний м'яч, волейбол, квача і багато інших. А якщо ідеї зовсім вичерпалися, можна весело провести день в аквапарку або відправитися на екскурсію.