Дитячі кросівки для впевненості в кожному кроці

Дитячі кросівки

Навіть якщо ви не плануєте пов’язувати життя дитини з професійним спортом, з 3–4 до 15–16 років бажано, щоб вона займалася у спортивній секції, адже:

  • регулярні тренування роблять дитину здоровішою, сприяють фізичному та розумовому розвитку;
  • спорт виховує впевненість у власних силах, дисциплінує, формує та розвиває лідерські якості, уміння працювати в команді та досягати запланованих результатів;
  • дитина оволодіває специфічними фізичними навичками: гнучкістю, вмінням плавати, грати в спортивні ігри тощо.

Одна з умов ефективних та безпечних занять – відповідні одяг та взуття, величезний асортимент яких для дітей і дорослих ви знайдете на Kasta.ua.

Види дитячих кросівок

Перед тим як купувати кросівки, необхідно визначитися, для якої активності вони переважно будуть використовуватися. Кожна з них вимагає від взуття певних конструктивних особливостей.

1. Кросівки для бігу мають бути легкими, міцно фіксувати стопу, добре амортизувати.

2. Кросівки для активних видів спорту, якими дитина займається в залі (наприклад, баскетбол або футзал) повинні мати товсту підошву з протекторами, щоб не ковзати покриттям.

3. Кросівки для піших прогулянок вибирайте з м’яким верхом, «дихаючі» та міцні. Добре, якщо вони будуть також з водовідштовхуючим покриттям.

Вибрати кеди і кросівки для дітей на будь-який випадок сьогодні дуже просто, адже до послуг батьків сотні інтернет-магазинів.

З чого виготовляють дитячі кросівки?

Взуття з натуральних матеріалів, таких як замша або шкіра, звичайно, має переваги перед взуттям із синтетики. Насамперед це стосується підтримання комфортного мікроклімату всередині виробу, запобігання перегріву та потінню ніг.

Але спортивне взуття найчастіше виробляється зі штучних матеріалів. І це не проблема, якщо у кросівках з екошкіри або ПВХ передбачено систему вентиляції. Також таке взуття міцніше за виготовлене з натуральних матеріалів.

Зверніть увагу на вид застібки. Якщо це шнурки, краще щоб вони були бавовняними: вони добре тримають вузол на відміну від синтетичних. Якщо кросівки на липучках, слід контролювати їх стан. Зауважимо, що така застібка – не найкращий вибір, адже вони не фіксують ногу достатньо міцно, можуть у будь-який момент розстібнутися і швидко псуються. Тож краще вибирати кросівки зі шнурівкою.

Під час тренувань дитина має бути впевнена, що кросівки забезпечать їй:

  • комфорт – ноги не будуть потіти або мерзнути, у взутті буде зручно стрибати, бігати, ходити на далекі відстані, вони не натиратимуть і не тиснутимуть;
  • безпеку – нога має бути щільно зафіксована у кросівку, підошва рифлена, щоб запобігати ковзанню;
  • захист від випадкового травмування – протектори на носках, п’ятах та щиколотках.

Усе це забезпечують вироби від надійних, перевірених роками брендів спортивного взуття. Не слід економити на безпеці дитини, вибирайте якість та захист разом із тисячами задоволених покупців Kasta.