Іграшки роботи трансформери

Роботи, трансформери

У вас вдома ще не оселився "Оптимус прайм" або не менш відома легенда "Бамблбі"? Це означає, напевно, що вашій дитині ще немає трьох. Якраз в цьому віці у малюків прокидається інтерес до робототехніки, а трансформери є найпростішою її формою. Навіть якщо ваш малюк не бачив ані фільму, ані мультика, така іграшка буде безумовно корисною. І ось чому.

Три аргументи на користь трансформерів

Роботи, трансформери - це цікаві розвиваючі іграшки. Вони стимулюють фантазію, розширюють горизонт очікування, криють в собі ефект несподіванки, дають уявлення про варіанти форм.

У меншому віці діти, зазвичай, грають іграшкою у зібраному вигляді. Але поступово виявляють інтерес до деталей та конструкцій, спочатку розбираючи, а потім і самостійно збираючи улюбленого героя.

Трансформери бувають у вигляді:

  • машин;
  • мотоциклів;
  • вантажівок;
  • монстртраків;
  • літаків.

Принцип їх роботи однаковий - транспорт після нехитрих маніпуляцій перетворюється на робота і навпаки. це:

  • розвиває логіку та дрібну моторику;
  • дає навички конструювання і знання про те, з яких частин складається той чи інший предмет, принцип його роботи;
  • пробуджує інтерес до експериментування з формами.

Вони існують для різного віку. Для 2-3 років пропонують найпростіші, які для перетворення вимагають декількох нескладних рухів. Також вони можуть мати вигляд мультяшних героїв. Приклад - Робокар Поллі та його друзі. А для 4-5 можуть бути точною копією голлівудських героїв. Крім того, випуск різних серій дозволяє збирати власні колекції улюбленців і грати з друзями.

Роботи трансформери - корисні іграшки

Якщо ви шукайте подарунок для хлопчика 3-6 років, зверніть увагу на цей варіант. Боїтеся потрапити в халепу? Обирайте найновіші випуски. Для старших діток можна віддати перевагу радіокерованим моделям.

Окремо варто згадати кулю-трансформер для найменших. Це той, який, злітаючи в повітря, розкривається, а падаючи на землю, знову стає маленьким. Здавалося б, проста іграшка, але вона магічно діє на малюків і точно буде задіяна в дитячих іграх.

Даруючи дитині трансформера, ви подаруєте не просто чергову забавку, а іграшку, яка поглине її увагу, всебічно розвиваючи. А чи не це вам потрібно від процесу гри?