Збираємо дитину до школи розумно

Необхідний мінімум шкільного приладдя, а також рекомендації по шкільній формі (колір, стиль та ін.) варто заздалегідь дізнатися у своїй школі. Це набагато спростить завдання по зборах. Там же напевно дадуть наведення за місцем придбання форми, якщо вона є.

Складіть список найнеобхіднішого, а за наявності часу і коштів ви завжди зможете його розширити. При цьому психологи радять не відмовляти маленькому школяреві в тому, що він сам попросив, наприклад, в покупці пенала або рюкзака з улюбленим героєм мультфільму - така річ буде радувати дитини і стимулювати його до занять.

як зібрати дитину до школи

Шкільні ярмарки та інтернет магазини

Ярмарки шкільних товарів розраховані якраз на тих, хто збирається до школи в останній момент. Якщо ви щойно повернулися з дачі або з подорожі, відправляйтеся прямо туди. Окрім шкільних ярмарків і базарів, не забувайте і про інтернет магазини де можна купити шкільну та спортивну форму, взуття, ранці, ручки, олівці, маркери та інші канцелярські товари, літературу за цінами нижче середньоринкових. Канцелярія до школи

Чи варто закуповуватися про запас

Обов'язково проведіть ревізію вдома, напевно щось залишилося з минулого навчального року (якщо ваша дитина вже не першокласник). Також не варто купувати канцелярку з запасом - все необхідне можна буде спокійно докупити протягом навчального року.

Не поспішайте купувати все відразу. Багато речей не будуть потрібні в перший навчальний тиждень, а після 1 вересня на шкільні товари, зазвичай, опускаються ціни. Тому в гарячу пору підготовки до школи варто придбати тільки найнеобхідніше. До того ж, якщо дитина буде знати, що у неї всього лиш один набір олівців, то буде ставитися до них дбайливіше.

Рюкзаки

При покупці шкільного ранця варто підібрати хорошу модель в спеціалізованому магазині з великим асортиментом, порівняти ціни  і придбати за найбільш вигідною вартості. Багатьом першокласникам вибирають ранці на колесах, бо малюкам буває важко носити все необхідне.

Форма

Шкільну форму найвигідніше купувати в магазинах при фабриках. При цьому не забудьте заздалегідь дізнатися вимоги до форми конкретно у вашій школі, щоб не промахнутися і не витратити гроші даремно. Також багато батьків купують форму у великих спеціалізованих центрах, заточених під школярів, де завжди великий вибір і ви точно не витратите час даремно.

Шкільна форма

Досвідчені батьки радять не купувати молодшим школярам форму з кишенями - це саме ті місця, де у малюків постійно накопичується сміття. Для початкової школи краще вибирати одяг простіше.

Спортивну форму і взуття краще купувати у спеціалізованих магазинах, а не на шкільних ярмарках.