Планування вагітності у спеціалізованому медичному центрі «Мати та дитина»

Планування вагітності

До народження дитини кожна жінка повинна пройти спеціальну підготовку. Вагітність – це особливий стан, який пов'язаний зі значними змінами в організмі. Щоб в майбутньому не виникало проблем зі здоров'ям матері та її малюка, потрібна допомога медиків-спеціалістів. Консультація з лікарем-терапевтом та гінекологом допоможе правильно провести планування вагітності. Жінкам, які збираються народжувати дітей, пропонується пройти повне обстеження та здати аналізи, які допоможуть визначити її фізіологічний стан на момент зачаття плоду. Для визначення можливих генетичних хвороб пропонується пройти діагностику і майбутнім татам.

Особливості планування вагітності

Більшість людей навіть не здогадується про наявність у них хронічних захворювань чи небезпечних інфекцій. Деякі недуги не мають клінічних проявів, але якщо від них вчасно не позбавитись, то можна нанести непоправну шкоду здоров'ю майбутньої дитини. Саме тому планування вагітності вважається оптимальним рішенням для створення щасливої сім'ї. Майбутня мама ще далеко до початку вагітності повинна пройти обстеження у лікарів-фахівців. Крім цього, важливо звернути увагу на свій спосіб життя та удосконалити його. Для цього необхідно:

  • відмовитись від вживання тютюнових та алкогольних продуктів;
  • обмежити добову дозу міцного чорного чаю та кави;
  • виключити з харчового раціону їжу, в якій містяться інгредієнти-консерванти чи хімічні барвники;
  • уникати відвідування сауни і лазні, а також не приймати ванни з гарячою водою.

Самостійне планування вагітності не зможе принести максимальних результатів. Використання послуг медичного центру мати та дитина вважається оптимальним варіантом для підготовки майбутньої матері до пологів та забезпечення здоров'я новонародженого малюка.

Планування вагітності

Як проходить підготовка жінок до народження дітей

Лікарі, які працюють у медичному центрі «Мати та дитина», рекомендують далеко до моменту зачаття дитини розпочати прийом фолієвої кислоти та вітамінного комплексу, який забезпечить правильне формування плоду. Необхідно виключити всі можливі шляхи для проникнення інфекції. Зокрема, проводиться профілактичний огляд у лікаря-стоматолога. Ризик появи на світ малюка з різними генетичними відхиленнями значно зростає у матерів, вік яких більше 35 років. Саме тому такі жінки повинні проходити не лише стандартне медичне обстеження. Їм пропонується консультація лікаря-генетика, який зможе передбачити можливі захворювання та призначити ліки для їх усунення. На сайті https://mdc linics.com.ua/ можна здійснити попередній запис до лікаря, щоб уникнути можливих черг у медичному закладі.