Приватна школа «Базис»: для тих, хто прагне досягти висот

Приватна школа в Києві

Не секрет, що дійсно хороша державна школа – це швидше виняток із правил. На жаль, більшості учнів таких закладів доводиться стикатись із численними проблемами. І це не тільки заважає отримати необхідні для вступу до ВНЗ знання, а й погано відбивається на психологічному стані. Втомлені та професійно вигорілі викладачі, низька матеріальна забезпеченість школи, не завжди дружній класний колектив – і спогади про дитинство і юність лишаються не найкращими, не кажучи вже про необхідність займатись із репетиторами. Саме через ці причини приватні школи в місті Київ і багатьох інших великих містах стали справжнім виходом із ситуації, що склалася. Освіта високої якості, можливості для розвитку, дружня атмосфера – всі ці переваги достойно оцінюють як школярі, так і їх батьки. Серед таких закладів столиці вигідно виділяється школа Базис.

Приватна школа «Базис»: з турботою про сьогодення і майбутнє

Цей навчальний заклад, створений професійними вчителями та підтримуваний меценатами, виправдано вважається одним із кращих. Чому? Аргументів на користь цієї думки чимало:

  • Якісна освіта. Школа має ліцензію на ведення діяльності, учні після її завершення отримають атестат державного зразка, який дає змогу вступати в престижні ВНЗ України та світу. Крім цього, навчальна програма включає предмети, які вивчаються поглиблено, що допоможе майбутнім абітурієнтам простіше освоювати програму вже в інституті чи університеті завдяки ґрунтовним знанням.
  • Методики навчання, які поєднують у собі традиційні та сучасні підходи. Багато уваги приділяється тому, щоб школярі відчували себе дослідниками й першовідкривачами, розвивали мислення і науковий світогляд.
  • Здорова психологічна атмосфера. Спілкування будується на основі взаємоповаги та толерантності, неприязні та ворожі вияви заборонені у відносинах викладачів і учнів, і стосунках школярів між собою.

Школа Базис в Києві

  • Дисципліна і порядок. У школі та на її території ніхто не вживає алкоголю, не палить тютюн, не використовує електронних цигарок чи тип паче, заборонених речовин.
  • Благополучний учнівський колектив. При вступі школярі проходять співбесіду, а отже, у заклад потрапляють діти та підлітки, для яких здобування знань і турбота про своє майбутнє є пріоритетом. Батьки можуть бути впевнені, що їх син чи донька не піддадуться поганому впливу ровесників.
  • Безпека. Територія закладу охороняється, щоб туди не змогли проникнути сторонні зі злочинними намірами.

Пункт, який варто розглянути зокрема – потенціал для позаурочного розвитку. На базі школи працюють численні гуртки, секції та клуби. Спорт, іноземні мови, мистецтво, наука, дискусії – вільний час буде проводитись із користю. Найбільш талановиті й старанні учні беруть участь в конкурсах та олімпіадах різних рівнів.

Питання ціни: чи навчання у приватній школі «Базис» виправдовує свою вартість?

Відповідь однозначна: на всі сто відсотків. Відвідування такої школи позбавляє необхідності займатись після уроків із репетиторами, в тому числі для підготовки до ЗНО, шукати гуртки та секції для розвитку, економить час на відпочинок для дитини. Школа формує високий рівень культури й мислення, а значить, учні стануть не тільки успішними особистостями, а й гідними громадянами своєї країни.