Що подарувати на день народження хлопчику 10-12 років

Коли ви шукаєте подарунок для власної дитини, ви можете орієнтуватися на її захоплення та мати на увазі міркування корисності та практичності. Вибирати подарунок для хрещеника, племінника або ще когось менш знайомого дещо складніше. Ми пропонуємо перелік речей, які можуть зацікавити будь-якого підлітка 10-12 років. Сподіваємось, що він допоможе зробити гарний вибір або ж наштовхне вас на оригінальні ідеї.

Одяг та аксесуари

Багато дорослих людей з образою згадують, коли на день народження їм купували одяг. Ніби якби не було свята, то не було б і нового одягу. Тому речі, які ви плануєте подарувати хлопчику 10-12 років, повинні бути особливими.

Це може бути футболка чи светр з зображенням його улюблених героїв або кумира зі світу шоу-бізнесу. Так дитина буде відчувати, що ви дуже хотіли її порадувати, і буде вдячна.

Доречно дарувати деякі універсальні аксесуари: пояс, рюкзак, гаманець. Якщо хлопець займається спортом, можна подарувати йому нову форму або спортивне взуття, хоча такі речі зазвичай купують з приміркою. Як варіант ви можете приготувати для хлопця подарунковий сертифікат зі спортивного або звичайного магазину одягу.

Іграшки

Хлопець 10-12 – вже не дитина, але ще не дорослий. У цьому віці діти ще грають, але їхні іграшки повинні відповідати вікові. Хлопців-підлітків цікавлять моделі літаків, гелікоптерів, машини з радіоуправлінням.

Гарний подарунок – конструктор Lego з серії, що входить до кола захоплень дитини. Зазвичай, хлопчики віддають перевагу Лего Стар Варс або Лего Технік.

Підліткам подобаються настільні ігри, в які можна грати з друзями: нарди, шашки, аерохокей, дженга та ін.

Сучасні гаджети

Якщо ваш бюджет дозволяє, ви можете придбати для хлопчика щось з техніки. Будь-хто буде задоволений, якщо йому подарують новий смартфон, смарт-годинник, планшет або ноутбук.

Спортивний інвентар

10-12 років – це вік, коли підліток намагається визначити коло інтересів. Тільки зараз він робить це не під тиском батьків, а усвідомлено. День народження – це привід подарувати хлопчику щось зі спортивного знаряддя, якого в нього раніше не було. Є вірогідність, що такий подарунок стане початком для нового корисного захоплення.

Що можна купити:

  • спортивний велосипед;

  • лижі;

  • ролики;

  • знаряддя для великого або настільного тенісу;

  • боксерські рукавички;

  • футбольний м’яч.

Так само доречно піднести іменинникові сертифікат на пробне заняття з кінного спорту, скелелазіння та ін. Якщо хлопчик проявляє зацікавленість до судоводіння, можна організувати похід до яхт-клубу або надати можливість спробувати його сили в байдарковому спорті.

Коли хлопець 10-12 років отримує подарунок на день народження, він повинен відчути особливу увагу. У цьому віці діти дуже вразливі, і їм потрібно відчувати, що рідні та близькі ними справді цікавляться.