Що таке Бейблейд і як у нього грати

Що таке Бейблейд і як у нього грати

Бейблейд - це маленька збірна «дзига», яка починає обертатися після впливу на неї спеціального пускового механізму. Суть гри Бейблейд - бій «дзиг», які своєю масою, формою та швидкістю обертання намагаються витіснити «противника» за межі поля.

Грати на столі неможливо, бо активні "дзиги" просто вилітають на підлогу. Потрібні бортики і кругла арена. Гра відбувається на спеціальному полі (Beystadium), схожому на глибоку миску. 

На українських дитячих майданчиках часто можна спостерігати, як діти грають у Бейблейд, в якості арени, використовуючи тарілки для катання з горки взимку.

Як грати в Бейблейд

Як грати в Бейблейд

Правила гри:

1. Одночасно або по черзі двоє гравців вводять на поле (Beystadium) свої blade (дзиги).

2. Своєю дзигою потрібно вибити за межі поля або зупинити бейблейд суперника. Кому це вдасться, той і переміг.

3. Самостійна зупинка Блейда - це теж поразка.

4. Брати участь в грі може скільки завгодно людей, але на полі б'ються тільки 2 дзиги.

Сама дзига беблейд складається з декількох частин, кожну з яких можна замінити. Якщо ваш «герой» весь час програє, не потрібно купувати нову дзигу. Досить замінити слабку його частину. З модернізованим blade шанси на перемогу збільшаться.

Як з'явився Бейблейд

Як з'явився Бейблейд

Гра Бейблейд, яка стала популярною нещодавно, вперше з'явилася ще у 1999 році. Для популяризації змагань японці випустили мангу, потім аніме. Цей рекламний хід виявився успішним. Незабаром з'явилася музика, яка звучить в головах героїв сутичок, і комп'ютерні ігри на тему Блейблейда. Незабаром мультсеріал і сама гра були забуті.

Своїм відродженням іграшка Бейблейд зобов'язана аніме-мультфільму Beyblade Burst, який вийшов 2016-го року. Продовження історії блейдерів (гравців) відновило інтерес до змагань дзигами.

«Бейблейд: Вибух» - японський мультик, який розповідає історію школярів, що грають в BeyBlade.

Головний герой - п'ятикласник Вальт Аой. У його голові «засів» грандіозний план - перемогти в турнірі національного масштабу. Але суперники - серйозні хлопці, обійти яких можна тільки примножуючи свої вміння, удосконалюючи фізичну підготовку і створивши власну тактику.

У другому сезоні шлях до успіху Вальт Аой - чемпіона Японії з гри BeyBlade, триває. Хлопчика запрошують виступити до відомої іспанської команди «BC Sol» і, якщо вони переможуть в європейському турнірі, то всесвітня ліга буде відкрита для чемпіона. Чи зможе Вальт впоратися з найсильнішими європейськими майстрами? Це можна дізнатися, додивившись сезон до кінця.

Незабаром вийде і третій сезон, який буде ще крутіше і цікавіше, обов'язково сподобається блейдерам та їх батькам.