Сніжинки з паперу

Схеми

sno1Різдво, та Новий рік наближається, тому всі прикрашають свої домівки. Добрий спосіб це зробити сніжинки з паперу. Вирізання сніжинок з паперу дуже просте, однак, забирає багато часу і вимагає терпіння. Нижче ми наводимо для вас декілька шаблонів різних сніжинок.

Для вирізання знадобляться дуже гострі ножиці. Також варто подбати, щоб папір був тонкий, бо як він буде товстим, то важко буде робити тонкі розрізи для чудернацьких візерунків.

Як зробити паперову сніжинку

Дуже важливим у справі створення сніжинок є те, яким чином складений папір. Якщо ви складете його невірно, то які б чудові візерунки ви не вирізали, сніжинки у підсумку будуть не надто гарні.

Складаємо аркуш паперу таким чином, щоб вийшов трикутник (якщо його розгорнути, вийде квадрат). Зайву смужку паперу треба буде відрізати. Це робиться для того, щоб вихідний аркуш був квадратний, якщо він у вас вже такий, то початковий етап варто пропустити.

Паперові сніжинкиСніжинки своїми руками

Як зробити сніжинку

Після початкового етапу має вийти така заготовка:

Як зробити сніжику з паперу

Етап 1.

Складаємо заготовку гострими кутами один до одного, отримуючи наступний трикутник.

Як зробити сніжинку з бумаги

Етап 2.

Згинаємо ще раз і отримуємо наступний трикутник.

Як зробити гарну сніжинку

Етап 3.

Згинаємо трикутник як вказано на зображенні та відрізаємо зайву смужку.

Гарні сніжинки з паперу Красиві паперові сніжинки

 

Етап 4.

За допомогою олівця, або ручки, намічаємо лінію розрізу майбутньої сніжинки.

Розмітка паперової сніжинкиГотова паперова сніжинка

Замість ножиць можна використовувати офісного ножа. Пам'ятайте, щоб різати за його допомогою треба лише на спеціальній основі, щоб не пошкодити поверхню.

Також, якщо є така можливість, ви можете спробувати вирізати сніжинки з цигаркового паперу. Крім того, якщо докласти зусиль і зробити все акуратно, відмінні сніжинки можна зробити зі звичайних паперових серветок, до речі, більшість з них вже квадратні.

Не обов’язково дотримуватись саме шаблонів. Просто зробіть випадкові надрізи з обох сторін і кожна сніжинка буде неповторно прекрасною. Виконайте кілька різних сніжинок і наклейте їх на вікно, або розмістіть на інших поверхнях кімнати. Також сніжинки будуть красиво виглядати на ялинці або у вигляді гірлянди.

Якщо ви робите сніжинки вперше, то зробіть спочатку декілька простих, щоб не відбити собі бажання на шляху до справжніх шедеврів.
Щоб сніжинки виглядали гарніше, можете, за наявності бажання, пригладити їх праскою, або залишити під навантаженням на ніч. Можна покласти їх між аркушів книжки, та придавити чимось важким.

Схеми сніжинок з паперу

Наводимо для вас різноманітні схеми гарних паперових сніжинок. Якщо ви все зробите згідно наведених схем, то в результаті отримаєте не тільки вишукані паперові шедеври, а й купу задоволення.
Схеми паперових сніжинок

 Схема сніжинок 1Схема сніжинок 2

Схема сніжинок 3Схема сніжинок 4

Схема сніжинок 5Схема сніжинок 6

Схема сніжинок 7Схема сніжинок 8

Схема сніжинок 9Схема сніжинок 10