Велике серце Тонга

Велике серце Тонга

Тонг Фуок Фук з В'єтнаму показав всьому світу, що насправді означає безкорисливість.

Все почалося в 2001 році, коли його дружина завагітніла. Сидячи в коридорі лікарні, Тонг помітив, як вагітні жінки входять до кабінету, а виходять з нього в сльозах. І без дитини.

Сенс події дійшов до нього не відразу. Тонг не розумів, як можна вбити власного малюка. Вбити і навіть не поховати його по-людськи.

Цвинтар для малюків після аборту

Ситуація неймовірно зворушила серце Тонга. На свої власні гроші будівельник вирішив купити землю під горою Хон Те, де б він міг ховати малюків, життя яких обірвалося, так і не розпочавшись.

Отримавши дозвіл з госпіталю, Тонг поховав понад 10000 малюків у перші пару років. Однак справжньою метою в'єтнамця було зовсім інше. Тонг сподівався, що вагітні жінки, відвідавши цвинтар, не захочуть більше позбавлятися від власних дітей.

Не треба позбавлятися власних дітей

Ідея вдалася: через деякий час матері, які через матеріальні труднощі не могли забезпечити своїй дитині майбутнє, почали звертатися до Тонга за допомогою.

Відповідь чоловіка вразила всіх до глибини душі. Тонг погодився взяти у свою сім'ю всіх дітей. На кладовищі, колись сповненому сумом та жалем, був побудований будинок, який став рідним для понад 100 малюків.

Будинок для дітей

Співчуваючи чужим бідам, Тонг погодився віддавати дітей матерям, коли їхні фінансові та сімейні труднощі залишаться позаду. Щоб не заплутатися в іменах своїх 100 прийомних синів та дочок, Тонг придумав їм милі прізвиська. Наприклад, «Він» (честь) або «Там» (серце). Всі малюки мають як прізвище своєї матері, так і прізвище Тонга.

Багатодітна сім'я

 «Я буду продовжувати до останнього подиху, — каже багатодітний батько. — Я сподіваюся, мої діти теж будуть допомагати людям, коли я піду з цього світу».

Очі дітей на цих фотографіях щиро світяться щастям. У такого батька багато чому можна повчитися!

Очі дітей

Дитячий будинок Тонга

Діти Тонга

Джерело