Вибір дитячого автокрісла, безпека дитини понад усе!

Вибір дитячого автокрісла, безпека дитини понад усе!

Подбайте про безпеку свого малюка, адже його життя в Ваших руках! Як же правильно вибрати дитяче автокрісло і не прогадати? Це питання хвилює кожного відповідального батька, який має автомобіль.

Щодня в усьому світі в автомобільних аваріях гинуть та отримують небезпечні для життя травми тисячі дітей. Дотримуючись елементарних правил безпеки, багатьох трагедій вдалося б уникнути. Досить купити дитяче автокрісло та правильно встановити його і воно надійно захистить малюка під час зіткнень та ДТП.

Вибір дитячого автокрісла - актуальне питання для всіх батьків, які багато їздять за кермом. Незважаючи на великий вибір товарів, пропонованих сучасними виробниками, вибрати модель, яка забезпечить високу безпеку дитини в машині, досить складно.

Класифікація дитячих автокрісел

1. Група 0

Призначені для дітей від народження до року вагою від 0 до 10 кг, мають вигляд люльки, встановлюються на задньому сидінні перпендикулярно руху. Там, де має розташовуватися головка дитини, є додатковий захист.

Автокрісла група 0

2. Група 0 +

Також призначені для дітей від народження до року, але з більшою вагою - до 13 кг. Дитина розташовується в кріслі у напівлежачому стані, пристібається за допомогою пятиточкових або триточкових ременів безпеки.

Автокрісла група 0+

3. Група 1

Для дітей від року до чотирьох років, зовні має вигляд звичайного крісла, встановлюється обличчам вперед. Ремені безпеки – п’ятиточкові або триточкові, в залежності від моделі.

Автокрісла група 1

4. Група 2

Для маленьких пасажирів віком від 4 до 7 років, у ваговій категорії 15-25 кг. Більшість моделей забезпечено зручною регульованою спинкою, яка дозволяє обрати зручне положення, в залежності від зросту малюка.

Автокрісла група 2

5. Група 3

Для дітей від 6 до 13 років, вагою 22-36 кг. Являють собою сидіння без спинки з підлокітниками. Безпека дитини в машині забезпечується стандартним ременем, яким забезпечений кожен автомобіль.

Автокрісла група 3

На що варто звернути увагу під час придбання автокрісла?

При виборі моделі, слід звертати увагу не тільки на ціну й виробника, а й на наявність сертифікатів, які підтверджують проходження відповідних тестів.

Безпека вашого малюка в дорозі цілковито залежить від конструктивних особливостей автокрісла, яке повинно мати добрий бічний захист та великий підголівник. Особливу увагу слід звернути на матеріали, з яких виготовлені чохли. Не варто обирати бавовняні і м'які тканини, які складно очистити від забруднень. Варто надати перевагу чохлам з якісної синтетики, яка не сідає після прання, швидко сохне, проста у догляді, але від якої не буде потертостей на тілі дитини.

На що варто звернути увагу під час придбання автокрісла?

Автокрісло не має бути дуже важким, особливо якщо ви будете часто переносити його. Чем легша модель - тим зручніше її фіксувати.

Це, безсумнівно, це дуже зручно для мам, які часто самостійно подорожують з дітьми. Безпека дитячих автокрісел не залежить від наявності додаткових опцій: столиків, вбудованих навушників, рам для кріплення мобілів. Якщо ваш бюджет обмежений, не варто переплачувати за надмірності. Серед виробників дитячих товарів досить бюджетних і надійних автокрісел, які забезпечать безпеку вашої дитини в машині.